Tlustá jako já (2007) (TV film) odpad!

Trapný americký shit s tím, ať jde Douglas Barr do háje. Výsměch těm co bojují s nadváhou a propagace anorexie schována za morální boj proti obezitě. Jistě všichni s nadváhou musí abnormálně jíst, debilita vysokého kalibru!

Helen (2009)

Dostatečně kvalitní drama na téma deprese. Nikdy nevíte kdy příjde, jestli se nestaví i u vás. Sandra Nettelbeck si poradila velmi dobře. Kdo nezná nemůže pochopit, tahle interpretace přiblížení světa , kdy se svět stane bezejmenou tmavou noční můrou je určitě přínosem. Veronica decides to die je proti tomu falešná pohádka. Mírná šablona no a co má být. U mě určitě Ashley Judd, Goran Visnjic, Lauren Lee Smith podali nadstandartní výkon. Tak si dejte k sledování banány, nebo sklenici mléka příliv tryptofanu zvýší hladinu serotoninu :)

Princezna a žabák (2009)

Moc jsem nad tím nepřemýšlela a užívala si fantastický příběh plný úžasných barviček.Walt Disney mi přinesl animák s příchutí jazzu: Princeznu a žabáka. Krásná animace postaviček žabák, vtipný krokodýl Louis z bažin. Vzpomínka na to jak jsme byly já a má nejlepší kamarádka malé a dávaly pusu žabákovi /skokanovi/ mi vykouzlil úsměv na tváři. Odpočinková záležitost.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Nečekala jsem to, nádherná fantasy a uklidňuje, rozehřívá srdíčko. Tim Burton je kouzelník , Johnny Depp perkfetní pan Wonka. Měli jsme chut na čokoládu, takže tu si ke sledování nezapomeňte vzít. To je jistota, že vás bude honit mlsná .

Smrtící parazit (2009)

Vážně mě dostal začátek, ixodes ricinus to určitě, kdyby to tak bylo tak nevylezu ven.Nejedná se o žádné ohromující dílo, spíš než ultra horor to působí jako hrozba budoucí biologické kontaminace. Cizopasníci byli vážně nechutní: "Leze,leze po železe,až tam vleze a bohužel už nevyleze" ti dostanou největší část z hodnocení 2*.

Prohnilí (1984)

Les Ripoux je moc dobrá krimi komedie. Dva policajti, ale nejlepší je René /Philippe Noiret/ než zacvičí svého nového kolegu, ale i pak jsem si užila spoustu humorných scének a hlášek. Claude Zidi stvořil punc neokázalosti, takže 3 Césary si domů nahnal oprávněně. Nostalgické uličky Monmartu a v nich spousta různorodých postaviček. Ten nosní sprej pro vrchního inspektora bylo jen takové malé eso v rukávu. Má bránice nezůstala v klidu:)

Frozen (2010)

Zajimavé survivalové překvapení od Adama Greena.Vcítila jsem se naplno do děje a přiznávám, že mi v žilách tuhla krev.Všechno umocnila mrazivá hudba a nervy drásající bezvýchodná atmosféra. Hodina a půl utekla jako blesk, hlavní postavy byly sympatické. A má osobní představa, že uvíznu na lanovce mi zrovna radost neudělala. Hodnotím 4*/70%.

Ondine (2009)

Tentokrát mi zmodernizovaná pohádka Neila Jordana nesedla. Příběh je prostoduchý a já postrádala onu pomyslnou hloubku, kterou mě pan režisér vždycky uchvacuje. Přes zajimavé herecké výkony A.Bachledy a Collina Farrella ho musím ověnčit jen 3*.

Masakr v kopcích (2009)

Stauton Hill stál za starou bačkoru společně s českým dabingem ho lze přirovnat k nějaké tuctové hororové parodii. Herci nejsou příliš dobří, záporné postavy si stojí líp. Trochu je to zmatené, syn slavného otce mladý G. Cameron Romeo kopíruje ty lepší, ale to se nepovedlo. Tak snad příště bude vlastní originál, ještě nebudu lámat hůl.

Noční let (2005)

Red Eye je napínavý thriller, musím pochválit výbornou Rachel McAdams a fantastického Cilliana Murphy, ten snad zvládne každou roli. Atmosféra byla dokonalá, jen je vážně škoda, že Wes Craven nenachal děj na palubě letadla. Uvažovala jsem o vysokém hodnocení, bohužel pak nastala známá ohraná situace a už tušíte jak příběh skončí. Pro hodnocení 3*/50% hovoří fakt, že jsem se nenudila.