Na sv. Valentýna (2010)

Místy to na mě byli až moc americké a předvídatelné, ale jednou za čas - proč ne? Herci byli výborní, vpodstatě i Taylor Swift, která byla očividně velmi špatná úmyslně :) Pobavilo, ale nijak extra nepotěšilo.

Pan Nikdo (2009)

Měla jsem pocit, že se na konci filmu rozsypu jako to město. Ztrácela jsem se a nacházela, hledala a nenacházela, opět nacházela a zase ztratila.. Pana Nikoho rozhodně nevidím naposled, ale poprvé. Je skoro až zbytečné chválit něco konkrétního, musela bych vypsat všechno.

Městečko Peacock (2010)

Jedna pro Ellen a dvě pro Cilliana za výkon. Zbytek se bohužel táhl jak nudle z nosu, jen abychom se dostali ke konci, který za to nestál.

Telefonát (2010)

Za konec.. Jinak je to na mě až moc klišoidní a (možná je to jen mnou a mým získaným cynismem) ale ten 'message' mi to nějak nepředalo..

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Nedokážu přesně pojmenovat co, ale něco mi na filmu chvílemi vadilo a proto se nemůžu donutit dát plný počet.. Moc mě překvapila Cate, byla naprosto úžasná - stejně tak (pro mě úplně neznámá) Taraji. Líbilo se mi (tak trochu Gumpovské) ztvárnění, líbil se mi námět, líbilo se mi herecké obsazení, ale pořád se mi tam vtírá to 'něco', co mi to tak trochu kazí.

Alenka v říši divů (2010)

Burtona jsem místy ve filmu nepoznávala, ale to nic nemění na mém unešení :) Miluji všemožné druhy wonderlandů a tenhle mi taktéž učaroval - hlavně po herecké a vizuální stránce. Mia, Johnny a Helena, nepopsatelná nádhera. A kostýmy.. ach, kostýmy.

Ctihodný občan (2009)

Mám ráda propracované filmy a tenhle do oné kategorie patří (bereme-li v úvahu to, na co se film snažil poukázat). Hvězdičku ale bohužel musím strhnout za závěr, jelikož jsem 95% filmu byla na Clydově straně a konec filmu mi to pokazil :) Ale Gerard Butler má rozhodně něco do sebe. Taky myslím, že jsem si to užila o sto procent víc, protože jsem vpodstatě nevěděla do čeho jdu, ani jsem neviděla trailer.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Já vlastně moc animáče nevyhledávám, ale musím říct, že už dlouho jsem neviděla tak krásnou ne-pohádku. Tak jsem se nechala unést a vcucnout světem, který oplýval fantazií, barvami a nadanou Dakotou, kterou prostě žeru :)

Interview (2007)

Steve a Sienna jsou oba výborní a jsou jasným důkazem toho, že ke skvělému filmu stačí dva skvělí herci a jeden letištní byt.