Na samotě u lesa (1976)

To je prostě pecka jak vyšitá, včera jsem se u toho náramně pobavila a to jsem to viděla po několikáté. Pan Lorenc a jeho nehoupat, celá rodina Lavičkových a děda Komárek, no a vlastně všichni v tomhle filmu jsou skvělý a proto je skvělej celej film:-).

Taxík (2008) (pořad)

Je to zábavné, je to naučné, je to orginální a Aleš Háma je borec, mezi tím vším hnojem, co se na nás z televize valí, je toto pecka:-)

Hačikó - příběh psa (2009)

Pozor připravit kapesníky a jedem. Krásný příběh o pejsánkovi a jeho páníčkovi, Hačiko byl krásnej bafan, ale ani pan Gere nezůstal pozadu. Prostě, kdo má rád psy, tak doporučuji, pro ostatní to bude asi jen ztráta času. Jojo, kéž by takhle věrní byli i chlapi :-).

Statečné srdce (1995)

Jeden z nejlepších, ne-li dokonce nejlepší historický velkofilm, který vás prostě dostane, páč je tam naprosto vše a to vše doplňuje skvělá hudba. Velká poklona Melu Gibsnovi, že to dost parádně zrežíroval a ještě dost parádně zahrál. Scéna s proslovem před bitvou je skvělá a závěřečná poprava, to nezůstane oko suché a mrazení v zádech se jisto jistě dostaví...

Drive (2011)

Začátek našlápnutej, ale pak se to nějak pomaleji odebírá ke konci. Ovšem hlavní hrdina je teda sympaťák - kliďas a když má v puse párátko, tak je teda neodolatelnej:-). Nejlepší na filmu byl soundtrack, takže to o jednu hvězdičku zvednul. Jak říkají Francouzi: Cherchez la femme.

Partička (2011) (pořad)

Suchoše a Géňu teda zrovna dvakrát nemusím, ale tady mi kupodivu tolik nevadí a když se k nim přidají dokonalý Ondřej (můj velký oblíbenec) a Igor, tak to prostě šlape. Dobře, ne vždy se všechno povede, ale většinou se člověk zasměje, někdy i celkem dost. A když se k tomu vezme, že je to celé jedna velká improvizace, tak nezbývá než smeknout klobouk....

Candy (2006)

Slušný snímek o drogovém soužití milenců, skvělé výkony herců. Ovšem jsou i působivější filmy na toto téma.... "Jsme narkomani, já jsem šlapka, a on... on je k ničemu" - to bych si teda o Heathovi nedovolila tvrdit:-)

Warrior (2011)

No, kdo by to řekl, že film, který se odehrává skoro celý v ringu mě takhle chytne...Nechápu, jak se může nekomu podařit natočit film, kde vás bitky v ringu bolí a mimo ring si pěkně pobrečíte. Dokonce sem se jednou přistihla, že držím palce, jak fandím:-)- jako Mr. C. sem asi naposledy fandila tak maximálně Rockymu (opět jedena mlátička z Ruska:-)). Jinak teda taky perfektní hudba a výkony hlavních představitelů. Sice člověk tak nějak od začátku tuší, jak to celý dopadne, ovšem je to teda podaný neuvěřitelným způsobem...

Moje velká indická svatba (2004)

Příběh naprosto předídatelný, ale občas pěkné tanečky, sem tak pěkná písnička....Na jedno sobotní po obědě s bolavým bříškem a nožičkami akorát:-)

Sněženky a machři (1982)

Každý, kdo má rád zimu a jezdil rád na lyžáky tenhle film prostě musí milovat. Trojice Převrátil, Cabadaj a Mácha holt nemaj chybu. Hlášky z filmu jsou legendární: "Viky ty máš teda péro" nebo "Jedem zkratkou, je to sice dál, ale horší cestou" či "Vydrž Prťka vydrž". Prostě jednou za rok je to klasika na kterou se vždycky ráda podívám, rozhodopádně lepčejší jak celý snowboarďáci.