Catwoman (2004)

Jen malou zpětnou poznámku. Film je děs, zlatá malina pro paní Berry oprávněná, ale ne přímo její chybou. Jedna hvězda je jen za její krásně vyrýsovaný zadeček ve special catkalhotách. P.S. Paní Berry, když už nebylo na co koukat, tak Váš zadek stojí za to. Film to ale nezachránilo.

Sejmi je všechny (2007)

Jako kvalitní akční thriller naprosto (NE)ucházející. Jako střílecí parodie ala Desperado velmi dobré. Plno nadsazených scén, které nutně musí pobavit ty, kterým se líbilo např. zmíněné Desperado. Toto sice není tak dobré, ale já se fakt bavil. Je to totiž až tak nemožné, až je to skvělé. Nadsázka je jasná, podle mě záměrná a funguje na 100%. Vtípky, které Owen hází v průběhu filmu, trefně dokreslují parodickou atmosféru. A postava, kterou hraje Giamatti, je tak správně debilní a úchylná, že prostě musím dát ty 4 hvězdy. A konec mě také překvapil - žádné akční klišé. Takový styl filmu si klidně nechám líbit. P.S. Asi taky začnu jíst mrkev. I když mi to stejně nepomůže.

Matrix Reloaded (2003)

Hodnoceno hodně, hodně zpětně. Děj je o ničem. Zbytečné natahování. Nenávidím trapné, komerční natahování prvních vydařených filmů do sérií. Hvězdy jen díky opravdu hezkým bitkám (u Merovijce doma - dokonalé) a honičce na dálnici.

Kurýr 2 (2005) odpad!

Tohle chlapci přehnali a mě tím na.....! Pane Yuene a Leterriere, brzděte trochu! Nezdá se Vám to jako už opravdu přehnaná nelogická slátanina? Ne! Vy budete natáčet ještě trojku? No potěž Pán Bůh!

Chaos (2005)

Konečně jsem natrefil na nějaký chytřejší a lépe zpracovaný (lépe zahraný) thriller. Spím 7 hodin, ne obvyklých 8. P.S. 3 hvězdy jen kvůli ne úplně jasnému ději. Divák by měl odpočívat a mít jasně dané spojitosti. Ne, aby je hledal sám. Alespoň to já očekávám od akčního thrilleru. Prostě mi pár věcí nezapadlo. Až budu chtít přemýšlet, pustím si třeba špionážní thriller, atd.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nic extra, ale aspoň opak dvojky. Hodnotím zpětně. P.S. 3 hvězdy zde znamenají průměr.

Boj (2007)

Očekávání velké. Shlédnutí mrzuté. Čekal jsem velmi hezké bitky ala duel Statham vs. Li. Nic takového. Jen rádoby "chytrý" děj, pokoušející se šlapat na paty kvalitnějším akčním thrillerům. Ty ho ovšem zašlápnou. P.S. Jedna hvězda za Stathama a druhá za Liho. Aspoň, že si zahráli spolu.

Kurýr 3 (2008)

Škoda slov. Jak píši v profilu. Nenávidím trapné, komerční natahování prvních vydařených filmů do sérií. Krásná ukázka. P.S. Pane Statham, docházejí Vám prachy? Nebo zkrátka tu zásilku musíte doručit za každou cenu? Vy ji určitě doručíte! Ale tímto dílem leda tak do pr....! P.S.S. Jedna hvězda jen za to, že je to zase Kurýr, a ne třeba "Portýr".

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Tak tady jsem opravdu narazil na dno svých představ až se mi hlava přitom rozpůlila. Akční žánr nemusím pořád, ale rád si jím spestřím ospalý večer. Po shlédnutí tohoto snímku (spíše slátaniny, stupidní, akční, rádoby vtipné hovadiny), mám akčního až po krk. Pana Stathama mám rád, pro tento žánr je jak dělaný. Viz Kurýr (pouze 1). Podle mě, měl toto odříct, protože tímto u mě klesl hodně dolů a doufám, že se zase vytáhne. V akčním žánru si na logiku moc nepotrpím, ale když už pan Statham hoří (celý, doslova celý) a to ještě špatně trikově, je to už fakt přehnané a já nemůžu jinak než říci: "Tento film je ostuda žánru, hlavního představitele a celkově štábu." Už u jedničky jsem měl na kahánku, vydejchal jsem to jen kvůli panu Stathamovi, ale stejně jsem moc dobře nespal. P.S. Kéž bych mohl dát mínus 5 hvězd.

G. I. Joe (2009)

Opět zklamání a bezesná noc. Comics sice neznám, ale mám neblahé tušení, že takhle sračkový nebyl. Načančané až hrůza, a to já nenávidím. Nejlacinější: typické americké - jako epizoda: good boy se dá opět dohromady s bad girl, kterou kdysi klátil, společně sejmou prime gangstera a nakonec si daj francka? Už si to nepamatuju. Opět mimo moji představu. Opět mimo film jako takový. Už plakát vypovídá sám o sobě. Když jsem ho viděl, hned jsem slevil ze svého očekávání. Pane Sommers, Chobotnice celkem ušla, když jsem ji viděl asi ve 12 letech, Mumie I. byla zábavná akční pohádka, Mumie II. byla nezábavná, akční zbytečně protáhlá pohádka, a Van Helsing byl paskvil, který se otírá o Bladea a Underworld.(Pokud to někdo viděl dříve, nemá Helsing absolutně šanci). Co z toho vyplývá? Netočte tento žánr, hlavně ne podle comicsových předloh a možná díky Vám usnu. P.S. Pane Quaid, mám vás rád, ale v tomto filmu jste opravdu nezaperlil. Doporučuji více zvažovat kam se "vesrat". P.S.S. Jedna hvězda za černého ninju. Ten jediný byl sympatický a opravdu "to uměl".