• Pohádka

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Sit-com po Cesku.Mám ho moc rád,na tohle by měla naše a nejen státní televize navázat.

Depeche Mode: Touring the Angel - Live in Milan (2006) (koncert)

Depeche Mode.Kultovní kapela,srdcová záležitost.V Miláně,nebo v Praze je to jedno famozni a skvělé.Kdo nebyl neuvěří.V červnu 2009 jsem byl na Slavii,a zase jsem viděl sehranost,pěvecké doplnovaní Gor a Gahan.

Sanitka (1984) (seriál)

Filmy z lékařského prostředí mám až na vyjjimky moc rád. Tomu filmu snad ani nevadí že byl točený za komáru.Celkem mě mrzí že tu má málo procent.

Slunce, seno, erotika (1991)

Troška se trošku zblaznil.Kaiser at se raději drží sveho alkoholu,a Dejdar Studia kamarad.Hruuza děs,a už vubec ne komické.

Philadelphia (1993)

Obyčejný příběh v neobyčejném světě lidí,kteří jsou mezi náma.Lidí kteří svoji chorobu pokud není vidět raději tají z mnoha duvodu.Zde to bylo kvuli pracovním.Washington jako právník,zcela běžně odmítl obhajovat někoho odlišného a v jeho očích zvrhlého.Možná svědomím nakonec jako lev bojoval o morální sadysfakci.Krásný příběh a velké herecké umění.

Nekonečný příběh (1984)

Krasny a neuvěritelne uvěritelny film.Falca ac je mi 33 let,bych chtěl mit doma i dnes.

Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

Golem a jeho záhada,v této pohádce ji s usměvěm rozluštil pekař Matěj v podání Jana Wericha,který zahrál s noblesou i Rudolfa II.Jak mnoho badatelu píše blázna na truně.Ale stím nesouhlasím.Na vánoce bych ji dal do top deseti pohádek pro děti.