• Pohádka

Dobrý voják Švejk (1956)

Myslim ze kdyz se pred casem hodnotila komedie stoleti,ac nechci urazit pi Polednakovou tak Svejk mel byt jasnym favoritem.Rudla Hrusinsky st.je jako Svejk Josef neprekonatelny.Presne vse zapada do doby stareho mocnarstvi,hlavne ty oblyceje hercu i nehercu.A vubec nejvystiznejsi byl Pepek Vyskocil v druhem pokracovani Svejka na Belehrad.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Poprvé jsem film viděl v letním kině v Kralupech nad Vltavou.Bylo mě asi 10 let,a cestou domu jsem koukal na noční oblohu jestli tam E.T.neuvidím,neviděl.Kultovní film který milujou i moje děti.Spielberg je prostě pan režiser.

Dva mrazíci (1954)

Krasna pohadka namluvena velikany film.platna.Jen me mrzi ze dnes uz ji v zadne televizi na vanoce neni k videni.Alespon Ceska televize by mela tuto tradici obnovit.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Hnus fialovej,aneb jak se nase hvezdy a hvezdicky predvadi pred kamerou from tv Nova.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Veselé a komické,trochu vulgarnější přesto zajímavé.Vesnický balík v podání Bolka Polívky co zdědil peníze a majetek,asi žádný ze současných hercu by to nezahrál lépe.Jo a Bohušu nežer pořád tu majku.

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

12% to je až dost.Pane bože,co jako tím chtěl autor nám divákum říct.Jeden díl stačil a mé žaludečný vředy dávaj o sobě vědět.Nechci být vyloženě vulgární,tak raděj budu končit.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Michala Dočolamnskýho jsem vždy považoval jako nejlepšího herce našich výchoních sousedu.Film 100%.Rudla Hrušinský st.snad nemá žádný film,který by byl klišé.Papej Adelko papej.

Non Plus Ultras (2004) odpad!

Byl jsem znechucenej a primo nas...Jak tohle vubec mohl nekdo natocit.Jestli to melo kopirovat Proc tak se to vubec,ale vubec nepovedlo.Je to jak zde casto ctu shit.

Obušku, z pytle ven! (1955)

Nezapomenutelný Ladislav Pešek a Rudolf Beyvl a samozřejmě F.Smolík.Víš co budeš mít dnes k obědu,vzduch omaštěný větrem..To jsem,ale čtverák.

Anděl na horách (1955)

Mám moc rád Jaroslava Marvana. Můj nejoblíbenější film