• Pohádka

Prominenti (2010) (pořad) odpad!

Jitka Asterová stála za hovno jako herečka, a stojí za dvě hovna i jako moderátorka.Celý pořad stojí za tři hovna,a Karel Gott už by se taky na to měl vysrat.Tot vše k velké prdeli zvané Barrandov.

Vyšší princip (1960)

Vynikající František Smolík.To bych pouštěl dnešním Neonacistum jako lék na jejich hloupou a někdy nevyléčitelnou chorobu.Smutný, ale zárověn pro naši zemi výstražný.Nedá mě to, sklonit poklonu před puvabnou a krásnou Janičkou Brejchovou.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Venezuela, Mexico, Brazilie a ted ještě Turecko, další země s velkou pí.......A naše uspěšná televize Nova ma zase velký kus koláče sledovatelnosti.Moje posellství pro tv Nova....Jděte do Prdele.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zděnek Pohlreich....Ty jsou shnilí, ty jsou líní si zápálit i tu cigaretu.Všechno co se dělalo v Rusku stálo za hovno, at jsou to válenky, holicí strojek.Vás je tady pět buzerantu,a nemužete to vyhodit, když je to plesnivý...Tak to je jen malý výčet jeho komentářu k některým rádoby kuchařum.Za tento pořad mu jako kuchař děkuju a přitvrd Zdééno.

Okres na severu (1981) (seriál)

I když je Okres na severu neuvěřitelně komunistický nesmysl, tak ale co se některých herců týče to má trochu slušnou úroveň a na rozdíl od dnešních Tipů seriálů, jako jsou např. Ordinace se na to alespoň dá koukat

Doktor od jezera hrochů (2010)

Neskutečná kravina.Možná kdyby se to točilo na začátku 90 let, tak by to mělo i uspěch, ale dnes?To je spíše směšný.Je to prostě zase pravda, že Češi dnes komedie točit neumí.

Gremlini (1984)

První díl super, ale dvojka nic moc.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Jeden z nejdokonalejších Sci-fi hororu které jsem kdy viděl.MOZKY, VÍCE MOZKU.

Nagano '98 Olympics: Bud Greenspan's Stories of Honor and Glory (1998) (TV film)

Celý národ žil jako jedna rodina,asi zde se cítil býti čech čechem.Euforie jakou pamatují snad jen naši rodiče v roce 1969 na MS v lednim hokeji,ale tady je velký rozdíl,dýchalo se nám svobodně.Blíží se Vancouver další možnost dát o našem národu dostatečně vědět.

Dovolená s Andělem (1952)

Soudruzi si dokazovali jak je to vše skvělé a jak nam ten socialismus krásně kvete.Jediné proč jsem dal tři hvězdičky jsou v tdobě,nejlepší herci.Jinak bych to odkop do odpadu,a nechal tam 1000let.