• Pohádka

Mrazík (1964)

Ještě mrazík se soudruhum povedl,stejně jako Jen počkej zajici.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Od bratrskych soudruhu všechno co přišlo,stalo za hovno až na Jen počkej zajici.Krásná zábavná pohadka ve stylu Tom a Jerry.Pro mě 100%

Slasti Otce vlasti (1969)

Otec vlasti v podani Hanzlička byla pro mě dobra volba.Mladí Karla IV,bylo prý velmi bujare,ale taktéž zbožné.A to film Slasti otce vlasti přesně vypráví.

Tři veteráni (1983)

Asi jedna z nejkrásnějších pohádek na vánoce.Texty písniček,které pohladí.Herecke hvězdy té doby.A hlavně,je to Eda Playboy.

Jedna kočka za druhou (1993)

Nevím,ale herecký výkon pi.Bohdalové a Pi Jiraskové je na Ceskeho lva ja dělaný.Pro mě dokonaký film100%.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Mám dceru které je 12 let a valí to díl za dílem,udělal jsem ci čas kouknul je deden díl,větší sračku jsem dlouho neviděl.To jsou opravdové perličky které Hannah Montana vypustí z huby.Dal bych ji přes dr... a končim jdu spát.

Blbý a blbější (1994)

Pravda je to takova trosku blbost,ale hodnotim to jako komedie a proto jsem dal plny pocet bodu.Clovek se u toho zasmeje a to byl cil i autoru.

Babička (1971) (TV film)

Jarmila Kurandova v roli babičky je tak přesvěčivá,že člověka až mrazí.Libuška Safránková nejkrásnější herečka u nás hrající Barunku tomu se nedá dát nic jeného než pět hvězdiček.