• Pohádka

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Jedna z mála komedií, na které se osobně rád podívám třeba čtyří krát do roka.Asi dnes kultovní hlášky a jedinečný herecký výkon snad všech hercu i těch méně známých.Pro mě top hláška...maminko proč stále leštíš ta zrcadla?Aby jsi se viděl jakej si mladík.

Bony a klid (1987)

Jo to bylo ještě v době, kdy Olmerovi nestrašilo ve věži.Pět hvězdiček je jasná volba.

Playgirls II (1995) odpad!

Krátce po sametové revoluci se točilo sraček víc než dost, ale tohle jak první díl, tak druhý je ta největší sračka všech sraček.Olmere vyser se na to, zaměstnám tě u nás v Hotelu, třeba jako skladníka, tam snad už nic neposereš.Kuklová jde na Pomeje a Adamcová at si radeji hraje sama ze sebou.Odpad, nic víc než odpad.

Katedrála o třech dějstvích (1994) (TV film)

Jestli dovolíte, tak takhle bych začal.Ta nákladná zbožnost Václavova a to že bude platit za mír do Němec, ta vedla velikou nevoli u Boleslava,Asi tak nějak začalo vyprávění P.Mahler o našem nejsvětějším skvostu, který naše město Praha a naše země má.Krásně vypráví o fragmentu a kolem fragmentu, o příbězích uvnitř chrámu.S lehkostí a noblesou nám ukazuje kde jsou pochováni naši významní předkové, ale i ty méně významný. A vše zakončí slovy, které se mě uchovaly v paměti....Po takřka pět set let nepotřebovala Katedrála majitele, Karel IV ji stavěl, jako pokladnici svatých ostatku, jako korunní Katedrálu a jako pokud to pujde i mauzoleum, tak proč dnes najednou církev dělá si nároky na Chrám.

Po čem ženy touží (2000)

Velmi romantická komedie s výborným filmářským nápadem v Hlavní roli Mel Gibson a Helen Hunt.Vžít se do role ženy a poznat její nitro, je nelehký Úkol.Komediální zápletka jak oddělat pracovní konkurentku skončí happy endem.U mě jasně pět hvězdiček.

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Také jsem neměl moc rád paní Ružičkovou, ale jisté herectví v sobě měla.Bohužel o tom to kousku v podobě filmu Trhala fialky dynamitem, mě názor na pani Ružičkovou to kladném slova smyslu přešel.Je to hruza, děs a šaškárna, které se snad mohou smát jen ubožáci.(Nechci nikoho napadat)Zkrátka odpad je to jedině co si film zaslouží.

Možná přijde i kouzelník (1982) (pořad)

Bohužel dneska už nikdo nedá tak skvělý pořad, jako byl kouzelník.Nej.díl s Telátkem.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad) odpad!

Československo má hovno talent, ty ubožáci a varietní přídilové pokoušející o nějaký uspěch mě už lezou na nerva.A ještě do toho karaoke zpěv.Co mě uplně šokovalo, že i Honza Kraus, tam leze taky....Jéno Jéno.

Discopříběh (1987)

Disco a pop, laksáče nebo mrkváče a Michal David alias Činský mandarín.Dám dvě hvězdičky za rodinu Hrušinských, jinak sračka.Jé jé jé je žiju si svuj discopříběh.