Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Dá se klesnout ještě níž než s předchozím dílem??? Tady vidíme že zaručeně ano. Název Čelisti: Odplata to plně vystihuje: Jsou 4 díly, pomyslně to rozdělím na dobré a na špatné díly, před tímhle fuj filmem to bylo 2:1 pro dobré díly, ale teď se žralok mstí a vyrovnává na 2:2 . A já bych to tak i nechal a dál raději pokračování ještě dlouho netočil. Nerad bych hodnotil Čelisti jako špatnou sérii.

Čelisti 3 (1983) odpad!

No ne, tohle je už i na mě moc: Žralok zabiják v zábavném vodním parku plných lidí???Koho tím chcou vylekat!!!! Osvědčené pláže u moře jsou tytam a nastupuje jen nudná variace na Něco nám tu žere lidi !!! Fuj !!! Na to se nedalo ani dívat, jen to špiní jméno svým předchůdcům. Otřesní herci, otřesná atmosféra, otřesné všechno. Ruky pryč!!!

Čelisti 2 (1978)

Slušné pokračování. Něco z té hrozivé atmosféry ještě zůstalo. A hlavně filmu zůstal Roy Scheider, tehdejší hvězda. I když už bez Spielberga, ale dalo se na to příjemně koukat a závěrečný souboj Face to Face se mi hodně líbil.

Čelisti (1975)

No řeknu Vám. Vždycky když sem byl malý chtěl jsem jet k móóři, ale po tomhle bububu filmu už moc ne. Steven je borec a dokázal u lidí vybudovat pocit strachu, nikdo jiný to udělat líp neumí. Navíc kultovní hudba... Čelistem je už více než 30 let a pořád je to žraločí film č. 1... to nebude náhoda.

Batman začíná (2005)

Velice kvalitní pokračování netopýřího muže, no aby taky ne, ty pokračování před ním nestáli za moc. Nápad udělat z Batmana thriller se mi zpočátku moc nezamlouval, ale pak jsem si uvědomil, že by to nemuselo být až tak hrozné a ono to není vůbec hrozné, ono je to totiž skvělé. Temnější atmosféra, nápaditý scénář, herecké výkony, akční sekvence ... no prostě všechno se mi líbilo. Christian Bale se pomalu dere na pomyslný vrchol představitelů netopýřího muže (sorry Majkle). Restart této série se povedl nadmíru dobře... už se těším na druhý díl.

Constantine (2005)

Celý obraz zvráceného světa plného démonů a jejich jediného protivníka Constantina mi zůstane v hlavě hodně dlouho. A kašlu na nějaké komiksové kritiky, že Reeves nevypadá jako Constantin z komiksu. Hlavně, že je na co koukat a tahle akce je po všech čertech dobrá.

Život Davida Galea (2003)

Wow a tohle dílko mě velice překvapilo .... Pan Kevin Spacey si umí vybírat role, které mu sedí a Kate Winslet si taky zaslouží pochvalu. Ještě skvělý konec filmu a čtyři hvězdičky jsou na světě.

Firewall (2006)

Příjemný comeback Harrisona Forda, dokazuje že Indy ještě není tak starý na akční role... Firewall má dobrou zápletku, díky tomu se z něho stává slušný thriller, ale k zemi ho sráží mnohá klišé. Jinak příjemný film a pro fanoušky Forda nutnost.

Panic je nanic (2006) odpad!

Snažím se najít nějaké pozitivum pro tenhle snímek, ale žádné jsem nenašel .... Špatní herci - moc nesympatičtí, špatný děj, režisér - no hrůza .... Ale bacha - našel jsem jedno pozitivum - Panic je nanic by se mohl pouštět mladým nadějným režisérům na téma Jak udělat nekoukatelný film a vytřískat prachy hlavně jen na reklamě.... Po právu na CSFD se Panic je nanic zařazuje mezi nejhůř hodnocené film --- Gratuluju! Tohle je horší než odpad!!!!

Odplata (1999)

Dost povedený thriller. Skvělá kamera, a atmosféra zachycující podsvětí velkého města. Ještě k tomu charisma Mela Gibsona a není co řešit - stačí se jen posadit do křesla a nechat se unést skvělým filmem.