• Romantický

Nekonečná láska (2014)

Průměr mezi průměry, předvídatelné klišé. Jenom taťulda je nadprůměrný kretén.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

První série docela úsměvná // Druhá série se v něčem zlepšila, v něčem zhoršila // Třetí série je vynikající

Ip Man (2008)

Perfektní bojové scény, skvělá atmosféra a dokonalý Donnie Yen. Nemá chybu.

300: Vzestup říše (2014)

Epické. Jen si nemůžu odpustit srovnání s Bitvou u Thermopyl - té se to podle mého názoru nevyrovná. Řezačky parádní, ale "příběhově" je to ploché.

Vampire Academy (2014)

Tak nakonec to nebyla taková hrůza. Ač se mi knižní předloha zdála temnější a záhadnější, film se s tím vyrovnal poměrně důstojně. Co si ale budeme povídat, žádná sláva to nebyla - chápu, že tomu museli dát ten teen ráz. Když jsem četla knížku, ani mi v podstatě nedošlo, že se to odehrává na "střední" škole. Ve filmu to bylo bolestně znát. Jediné pozitivum, které naplnilo moje očekávání - ztvárnění Rose, kterou si zahrála Zoey Deutch. Na druhou stranu Lisa byla nesnesitelná... Hlavně ten její závěrečný proslov, to už jsem nevydržela a musela jsem si zacpat uči a zavřít oči...

Zimní příběh (2014)

No, víc jak polovina filmu je perfektní! Pak to znetvořila závěrečná část v přítomnosti. Oj.

Muži nestárnou (1942)

Eh. Nijak mě to neoslovilo. Takový drobet zbytečně hloupoučký film. A věřím, že by si to zestárlé hovado vážně počkalo na čtvrtou generaci.

Království (2013) (seriál)

Historie mě nikdy moc nebavila, takže na nějaké prznění dějin si stěžovat nemůžu. Chvíli mi ale trvalo, než jsem se smířila s tím né-moc-dobovým vzhledem, s moderní hudbou atd.. Ale! Má to fajn zvraty, obraty, převraty :-D Na herecké obsazení si nemůžu stěžovat, všechny dějové linky jsou zajímavé, skvěle to odsýpá a baví, plus... Bash. Bože, hormony řádí.

Zrozeni z moře (1997)

Perfektní atmosféra, krásná hudba, důstojný příběh a dobré herecké výkony. Mor na vás, dvojhvězdičkáři :P