Útok z hlubin (1999)

Nemam rad popcorn, no bojím sa o zuby. Podvodná pecka s chybami, ktoré nezaznamenávam.Renny je šikovný , až na to neprijemné digi, vtedy som mal čas ohryzať nechty. Dynamiku a emocie dodal Trevor na 100% a ten funguje aj samostatne.Par kusancov, krvi, vody a recept na omeletu Videne uz po sty krat a nikdy neomrzi

Dívka ve vlaku (2016)

Nudna zamotana blbustka s perfektnou Bluntkou, ktorej by som najradsej dal par faciek.

Grimsby (2016)

(Ne)chutna toaletarna nesuca privlastok akcny. Neostal som oba pri usmeve (vid moje spodne pradlo). Mark posobi i dost kontrastne no i tak som sa nad- priemerne pobavil, ci pri POV scenach , ci pri Cohenovych scenaristickych zvratkoch. Mne je doma dobre.

Mělčiny (2016)

Rychla a nezbesila cakacka na ratu. Pekne kresleny zralok a vylestena kamera. To je vse , pratele.

Vyvrženci pekla (2005)

Brutalne kvalitny vulgarny grindho-exploit-road movie 70´s pachnuci potom, mrtvolami, zdochlinami, hnojom, skysnutym mliekom, v tom desnom sparne, beznadeji, vsadepritomnym bordelom ,spinou ,hrdzou, zachnutou krvou , namazany spickovym soundtrackom a bezpochybne kvalitnymy postavami (Wydell, Spaulding , Otis, Charlie, Nesvata dvojice...kravy , sliepky, Berryman....) za hrmotu genialneho soundtracku. Niet krajsieho pohladu , ako na milujucu rodinu, ktora by pre seba urobila vsetko na svete, a dala si tolku lasku... Zaverecny Free Bird to klincuje. Pecka!

Méďa 2 (2015)

Sice trochu pridal na vaznosti s procesom, ale nezabudol narazat, urazat, vysmievat, kritizovat, hulit, nadavat a tak dalej.. Seth / Ted zdvonasobil bezservitkovu udalost, vymazlil scenar a vsetkym to natrel poctivo a paradne. Natiahnutu casomieru mal teda riadne, ale pri tej sprche vselijakych moznych udalosti co ho sprevadzali ( nasledky: krce, zaludocne strpnutie, vysoky tlak, odrete ocne viecka ) som si to ani neuvedomil. Skvela praca, ..smelo by som bez strachu siel aj do 3ky..

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Seth podla mojho AUgusta. Prehrabem sa mu vo vlasoch poriadne, snad natrafim na nieco podobne, kedze v minulosti som nasiel TEDa, a lapil som dych druhy. V tomto pripade mi rozsteklil zaludky, a spravil mi den krajsim. Budem pisat v superlativoch, kedze ma udrzal na uzde do posledneho titulku. S Botou neporovnavam, Seth kraca svojskym krokom a nahladom. Kameramanisticky, hudobne, vytvarne na dve jednicky. // Ribisi+ Silverman-- uzasny par, Seth je sympatak, Theron nadherna a Liam skvostny ) Po tom vsetkom si idem usporiadat organy a trocha ho (Setha) este precesat.

Pre Vis Action (2016)

Bezslovna cierna/biela - huw- patminutovka bez ,jeho, tolko oblubenej cervenej. Strnganie mecmi, choreograf na urovni, zbesily strih a rychle tempo. Hej, On to proste vie...

Poslední nás zachrání (2015)

Tak toto ano, tu moje srdce zaplesalo, toto ja konzumovat mozem. Priam musim. Po slash-lekciach http://www.csfd.cz/hledat/?q=leslie+vernon a http://www.csfd.cz/film/362308-des-po-setmeni/komentare/ ma poctila dalsia slash-pocta, natocena skoro PoslednoAkcnoHrdinovsky. Pocta zasiata farbami, kvetmi, spravne podanym humorom ,hravostou, sviezostou, niektorymi aj sympostavami (z Tiny nemozem ,bola taka mila :D ) uzasnou kamerou a tak, vseob-vizualom, a napaditostou. Dokazal mi v niektorych scenach posteklit branicu, no nevydesil. Nezmurkol som po celu non-stopAZ, a neotvoril usta. A nepotreboval ani litre krvi a vnutornosti. Slusne vypoctenych a vyparodizovanych 5*