Písečný muž (2011)

spravne ujete. dnes uz je romantickych komedii, ktore skutocne pobavia, ako safranu - a preto tlieskam.

Zvrácený (2002)

nedopozerala, ale precitala v nejakom komentari, co je na konci = zaciatku.hm. film ma nudil, kamera a "prirodzene" dialogy (ake ja zial nezazivam....) ma znervoznovali, dovod vybranej formy filmu mi vo svojej zvracenosti unikol.

Ježek (2009)

neverila som, ze predloha moze byt sfilmovatelna do akej-takej podoby - a podarilo sa.

LOL (2008)

civilne a popritom sarmantne, prudko pozeratelna teenpseudonuda....a pre tych z nas, co mame tu cest byt rodicmi, troska moc naservirovane, ehm...- napriek tomu vsak pozitivne. doslaka, chcem vyzerat v 40 ako sophie marceau :D

Kráska dne (1967)

film, ktory ponuka vela uhlov pohladu a moznosti interpretacie, z pohladu dnesneho divaka, ktoremu sa veci serviruju na zlatej tacke, mozno zbytocne symbolicky, ale dobovo neuveritelne posobivy.

Wholetrain (2006)

celkom slusna sonda do jednej subkultury. dej neovplyva ziadnou originalitou, ale akosi nevadi.

Klíč k minulosti (2010)

davam tri a pol, nakolko ku koncu troska natiahnute a prekombinovane, ale pribeh silny.

Krysař (1985)

toto na mna posobilo pred 15, 10, 5...rokmi rovnako intenzivne. genialne prevedenie, atmosfera, ten pribeh je fakt nesmrtelny.