Zkus mě rozesmát (2011)

Je to komedie, ale smát se moc nebudete. Příběh čitelný po pár minutách filmu. Jennifer Aniston je sympaťanda a hlavně sexy čiči. Nicole trošku zklamala. Líbilo se. Nemít ale volňásky, trošku bych litoval.

Le Bagman - Profession : Meurtrier (2004) (amatérský film)

Mám rád krvavý vodotrysky a krevní tlak 1200/800! Královská zábava. NEJ moment - borec v kýblu z kterýho po zásahu kladivem vyteče 10litrů krve. YESS.

Brutal Relax (2010)

Pěkné, líbilo se! Brutální první úder týpka s knírkem naznačí, kam se to všechno bude ubírat. Nápady jako kluko-nundžaky, mrazící box, popř. pumpa na lehátko jsou excelentní.

Tokyo Gore Police (2008)

Uff, ale byla to fuška dokoukat skoro dvě hodiny trvající příval krve. Značně úchylné, bizzardní a násilnické. Film by si zasloužil trošku více humorných okamžiků, ale jinak OK - pokud si dílko pustíte s vědomím, že na vás 150min bude stříkat krev. Přece jen Braindead od PJ má v sobě víc.

Plivu na váš hrob (2010)

Od mého zhlédnutí originálu uběhlo krátkých 30 dní a dnes byl na řadě remake. Musím konstatovat, že některé scény byly nepřesvědčivé (pobíhání hlavní postavy od vany v chatrči ke stromu s havrany). 33let starý originál má sice mizerné herce zato ale atmosféru. Ta mi u remaku bouhžel chyběla. 3* jsou tak akorát.

Zelený sršeň (2011)

Líbil se KATO na motorce a sexy Cameron. Celkový dojem z filmu je dobrý. Ale Mindy a celý Kick-Ass mi seděl přece jen víc.

Paranormal Activity 2 (2010)

Film se mi líbil. Jak už bylo mnohokrát hodnoceno - první díl byl originál, dvojka dějově navazuje ( a daří se ) ale nic moc nového nepřináší. Sledovat PA2 v kině, dám o jednu * víc za atmosféru. Takto jsou to pouze 3*.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Nechutné, přesto jedna * za sportovní výkony.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Zábavné. Dokážu na to koukat hodinu v kuse. Samozřejmě dominují první kola, kdy startuje spousta nemehel a exibicionistů - pan Opice, pan Narcis atd.

Děs v opeře (1987)

Tak nevím. Trošku zdlouhavé, gore scény tak akorát, atmosféra průměr. Poctivé 3*. Jo a moc pěknej průstřel hlavy!