Heroin (1970)

Skvělý film, hudba vynikající , která neruší ale naopak umocňuje výkony herců. Viděl jsem tento film mockrát a jeho sledování mne vždycky nadchne. A konec je skvělý, jak udělat z mladého janka sedláka. Pane Gabine děkuji za skvělý zážitek. Takhle se má chovat rodina.

Kankán (1960)

Hudba, tanec perfektní, děj trochu dlouhý, ale za ty nádherné dlouhé nohy to stálo. Dabing úděsný. :-)

Život se smrtí (2014) (seriál)

Cituji z Básníků : Medicína je veselá věda o smutných věcech. Na tuto chorobu máme 2 léky. Bohužel žádný nepomáhá.Všem doktorům všichni pacienti umřou. Každý si myslí, že tu bude věčně, jako láska k sov ráji. Jsem rád , že jsem se dožil zatím 72 let, přežil jsem koma 6ti denní kt 240/120 atd atd jsem rád za každé dobré ráno jen čekám kdy mě doktoři zakážou dýchat. Tak raději si dám pivo ,cigaretu, silnou kávu a s úsměvem čekám na paní Kaplanovou . tuto dobu si zpříjemńuji promítáním starých krásných filmů, poslechem muziky a dobrým nezdravým jídlem . Je to moc příjemné. Svoji rodinu už jsem pohřbil a tak vím do čeho jdu. Jenom blbci mohou být šokováni!!! zdraví vás nervózni deda :-) :-)

Profesionálové (1977) (seriál)

Přes svůj věk 37 let stále aktuální a působivý. Lewis Collins a Gordon Jackson jsou už nahoře. Martin Shaw už taky stárne a mě 72 letému dědkovi stále dělají radost všichni tři profici děkuji deda :-) na shlédnutí potřebujete 57 týdnů tj rok u televize mě stačí jen 57 hodin je to paráda nenechte si to ujít deda :-) Napokon, viac-menej pre ich vzájomné napätie a narastajúcu neznášanlivosť sa začiatkom 80. rokov existencia seriálu uzavrela.29.12.18:-)

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

ty kecy to je vedlejší. Podud jste četli Hotel od Halleye tak smekám klobouk před uměním kuchařů a ficek V té době se ještě chodilo do hospod na pivo i na oběd. V dnešní době už je návštěva restaurace skoro luxus. A uvařit žrádlo pro 1000 lidí to je frajeřina. kuchařům a hercům velký dík :-)

Ve znamení Merkura (1978) (seriál)

Po 36 letech je paráda vidět starý a mladý herce v plné parádě . Rád jsem to skouknul celý a užil jsem si jejich herecké výkony a zavzpomínal na doby kdy tady s námi byli. Děkuji všem živým i mrtvým deda :-)

Demolition Man (1993)

to sci fi je realita dnešní doby: jezte zdravě, plnotučné mléko je škodlivé máslo taky místo hivězího jíme mršiny a jiné výdobytky z 3 světa . Hrůza mě jímá , kde tohle zdravotní šílenství skončí. Tak a jdu na pivo a cigáro a kafe ke zdravé snídani. Lidé probuďte se!!!! Váš deda :-)

Mé druhé já (2007)

ano připoměl mi Přání smrti s Bronsonem film stojí a padá s Judie Foster napětí až do konce . Po dlouhé době zase slušný (výborný ) film dám si ho ještě alespoň 2x doporučuji deda -) ten závěr je skvělý deda:-)