Versailles (2015) (seriál)

Vítejte ve Versailles. A to i navzdory opomíjeném historickým faktům hnilobných zápachů z úst, nedostatku toalet, psích exkrementů v palácových chodbách, močí nasáklým dřevěným schodištěm a mnoho dalšího velmi "chutného". Protože to by ze seriálu sice udělalo historicky přesnější, neřku-li přesný obraz francouzského dvora, ale zároveň by z toho vznikla podívaná pro hrstku fetištistů. Nicméně... Versailles je taková francouzská sodomie. Dekadentní. Dějově trochu rozvláčnější, než komerčněji pojatí Tudorovci, ovšem o to zajímavější a věrohodnější.

Sedmilhářky - Série 2 (2019) (série)

Druhá řada je chodící deprese a hlavně je naprosto zbytečná a o ničem. Jen se tam sáhodlouze pitvají vnitřní pocity. Po dvou dílech vypnuto a nedokoukáno. Ztráta času.

Emma. (2020)

Tohle bylo tak ukázkově o ničem. Pointa neustále někam unikala, ostatně není divu, protože kdovíjak nosná taky nebyla. Teď k pozitivům - výprava, kostýmy, barevnost a taková jako by živost jednotlivých obrazů. To byla pecka. Ale jinak promarněné dvě hodiny.

Tomb Raider (2018)

Od začátku je prostě daný fakt, že tvůrci počítačových her stvořili nesmrtelný kult. A s tím se na to musí člověk dívat, protože tak skvělá by v téhle pozici nebyla v reálu žádná ženská. Ale o to nejde, s tím už si ten film zapnete. Nicméně nelze opomenout řadu do očí bijících nelogičností, které se na scéně objevují co pět minut od chvíle, kdy se loď dostane do bouře na břehu bájného ostrova. Navíc... putování bájnou hrobkou bylo ve stylu Indyho poslední křížové výpravy za grálem a 'grande finále' zase trochu jako Dobyvatelé ztracené Archy.

Vlastníci (2019)

Přesně takhle to dnes chodí. Dokonalá ukázka a sonda do chování dnešních lidí. Sice je to klasifikované jako komedie, ale je naopak smutné, že se většina Čechů chová právě takhle. A ještě krásně propašovaná rýpavá tečka do Babiše.

Tenkrát v Hollywoodu (2019) odpad!

Skoro tři hodiny čekáte na pointu, která se nedostaví. Překvapivě malé krveprolití a X postav, které tam nemají smysl ani důvod, prostě tam jen zbytečně existují. Naprostá ztráta času.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Je to strašné. Tím, že je to natočeno a předvedeno tak naturalisticky a skvěle, je to o to strašnější. Moje nervy tohle nezvládly. I když je lidská zvědavost přirozená, nezvládnu se dívat dál.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Cameron svůj filmový vrchol už pokořil a teď postupně sestupuje zpět k základnímu táboru. Nikdy jsem nebyla přehnaný nadšenec jeho filmů, ale na snímek postavený z 90 % pouze na digitálních technologií... technika ustupuje herectví jako takovému a pro mně nebyla Alita/Atila ničím jiným, než digi-slátaninou hrající na strunu hezkého Hugova ksichtíku. Ovšem ani tenhle kukuč nezachrání fakt, že film balancuje nad propastí dětského filmu a dospělácké vyvražďovačky. Nehledě na tom, že stopáž už fakt zdržoval a natahoval.

Bohemian Rhapsody (2018)

Čím více sleduji, co BoRhap způsobuje, nabývám dojmu, že se společností přelila nová vlna Formanova "Amadea". Po prvním shlédnutím jsem byla ohromena. Podruhé jsem ohromena ještě více. Perfektní, energické, pompézní i dojemné, ať už z lítosti či hrdosti. Doufám, že i na Oscarech bude místo pouze pro jedinou hysterickou královnu.

Venom (2018)

Další ujištění, že Tom Hardy má koule a důkaz, že Tom nehraje Mad Maxe. To Mad Max hraje Toma Hardyho :D