Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Ethan Hunt už by to měl pověsit na hřebík a předat mladšímu Rennerovi, který si v Ghost Protocolu zkusil být tak na "pět minut" agentem, načež z ouřady opět udělali ouřadu. Národ grázlů navazuje na Ghost Protocol, který byl ale Ethanův vrchol a pětku staví podle stejné osnovy, ale fakt mu to nejde, už to ze sebe hrozně nutí. zbytečně překombinované a natahované

Císař Augustus (2005) (seriál)

Kdybych měla hodnotit na základě tohoto seriálu talent všech zúčastněných, tak si stojím za tím, že nikdo neumí hrát, ani trošku, tak špatný seriál to je. Takhle se tváří tématicky slibně, ale je to slátanina hovadin se slovníkem k smíchu

Pompeje (2014)

Utahaná nuda s koncem, který všichni známe, od začátku víme, kam tvůrce směřuje a upřímně, okopírovat gladiátorské scény z Gladiátora ... no to se prostě nedělá, a dokud to nebouchne, neděje se tam prakticky vůbec nic a jakmile to bouchne, díváme se jen na viditelnou digitální "podívanou". Na velkofilm fakt nic extra.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Vařili Češi kašičku, na zeleném rendlíčku, až vytvořili po dlouhé době komedii, která pobavila, dalo se na ni koukat, a jejíž kvalita rapidně stoupla, když po skončení titulků se v televizi objevili ukázky na pokračování sprosté debility pro burany Dědictví atd...

Schindlerův seznam (1993)

Povinná četba kinematografie, která by se měla zařadit do učitelských osnov.

Drsňačky (2013)

"Hele, uprav se trochu!" Melissa McCarthy bez varování chytne Sandřina prsa a šup s kozenkama do pushupky, ať to nějak vypadá. Jeden z mála momentů, při kterém se nahlas rozesmála. Jinak slabý a sprostý průměr (proti tomu slovníku zas tak krutě nebrojím, někdy to bylo fakt výstižný a trefný, ale před desátou jsem se fakt divila).

Stud (2011) odpad!

Celý film jsem měla zapnuté přetáčení vpřed na nejnižší rychlost a i tak to bylo nesnesitelné

Hrdinové (2006) (seriál)

Originální, ale sakra komplikovaný seriál!

Ocelová pěst (2011)

Většinou u Hugh Jackmana sázím na jistotu, protože když už nic jiného, alespoň se na něj dobře dívá. Bohužel ale musím podotknout, že i jeho romantické filmy, slabší nebo o něco silnější, jsou mnohem lepší než tohle. Strašně jsem se nudila.

Dexter (2006) (seriál)

Uznávám, že nějaké zajímavé zápletky to přináší (opomenuli svoje jasnovidecké předpovědi způsobu úmrtí), ale ta silně zvrácená nota, na kterou to od začátku do konce hraje, mi nesedí, především ten kanální slovník Dextrovi sestry, člověk má pocit, že nemluví s člověkem, ale žumpou.