Zakázaná zóna (2010)

Pro mě je tohle příjemné překvapení, čekal jsem úplně něco jiného a dostal jsem filmovou nízkorozpočtovou jednohubku. Tak perfektní drama (bez "kýče") o dvou putujících lidech (perfektní herecká dvojice) jsem opravdu dlouho neviděl. Film si mě získal svou skromností, autenticitou a perfektní kamerou! Skládám poklonu celému týmu co na filmu pracoval a také Jonu Hopkinsovi za skvělou hudbu (ten rozpočet je neuvěřitelný). Přesně na takovém to druhu filmů jako je Monsters, si člověk udělá obrázek o některých uživatelích csfd! /ve filmu ani tak nejde o monstra, jak o lidi a dnešní svět/ / (jo a nekoná se happy end)

Vášnivé známosti (1994)

České ženy jsou nádherné, ale jejich herecké obsazení občas pokulhává...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jeden z lepších dílů HP! Vizuální stránka filmů se velmi povedla a temná atmosféra byla cítit, jako tehdy u 3 dílu. Velmi se mi líbilo vyprávění o „vitálech a smrti“. Prostě jde vidět, že na tento film měli čas a daly si na něm záležet, otázkou zůstává, zda bude druhá část stejná anebo o něco lepší!

Road Trip: Pivní pong (2009)

Velmi slabá komedie, žádný nápad ani žádná myšlenka dobrého humoru.

Černá labuť (2010)

Darren využil "věcné" téma k Oscaru. Dávám 5 hvězd, nikoliv za námět či zpracování ale kvůli Natalii, která opravdu hrála jako v divadle!

Expendables: Postradatelní (2010)

Film vypadá jako drsný hudební videoklip! Lehký děj, rychlý střih a slavné tváře! Ale svůj účel to splnilo, ikdyž jen jednou scénou...

Podivní (2010)

Režisér z lehce předvídatelného scénáře vyždímal maximum. Film má skvělou kameru a výborný střih, všechno je přehledné a dobře nasnímané. Herecké výkony jsou nadprůměrné tak jako hudba. Pro mě je tohle čistokrevný horor! Ale nedávám plný počet hvězd, kvůli opravdu velké předvídavosti děje a hraní se s hororovými „klíšé"!

Hancock (2008)

Příjemná moderní „pohádka“, která má skvělé herecké výkony a opravdu perfektní „blockbusterové“ záběry. Neřeším létání ani komický začátek, pro mě tenhle film byl příjemná relaxace a rozhodně se těším na pokračování. Scény z nemocnice, považuji za čistou filmařinu, kterou Berg rozhodně umí. OST: velmi povedený soundtrack.

Bez soucitu (2010)

Pokud nebudete hodnotit obsah filmu, tak se Vám Bessonovská forma bude líbit. Některé scény jsou i nadprůměr! Chválím také kameru a střih filmu.