Kapitán Alatriste (2006)

Velmi nedoceněný snímek a hodně podceňovaný. Film, který má úžasnou dobovou výpravu (opravdu nadprůměr) perfektní rytířské souboje a příběh, který je jako staré „románové“ story ze 17. Století. Pozorně si také všímejte některých záběrů kamery, nasvícení a úhel některých scén připomínají staré obrazy. Ale chápu, že film se může zdát být nudným, jelikož má dlouhou stopáž a docela pomalý střih! Prostě jako starý film..

G. I. Jane (1997)

Moc „AMERICKÉ“ a to znamená občas dost „kýčovité“!

Kmotr II (1974)

Obávám se, že postupem času tato klasika bude upadat. Jelikož pro současnou generaci je to šíleně nudné!

Sherlock Holmes (2009)

Není to detektivka, je to dobrodružná „pohádka“! Přesně takhle se literární postavy přizpůsobují 21. století (lidem, které nebaví číst).

LOL (2008)

Tohle není divná mládež, je to zcela normální…. A já takovéto filmy mám rád!!!

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009)

Já se přiznám, já se nedodíval. Ale Kreuk je pěkná a to je tak jediné „dobré“ na tomto filmu! TV filmy je asi jediné, na co její tvářička stačí!

Jack Frost (1998)

My máme popelku v U.S.A mají Frosta!

Zachraňte Willyho! (1993)

Já si pamatuju časy, kdy tento film bodoval na VHS a televizní stanice film vysílaly v hlavním vysílacím čase. Takže dávám čestné 3 hvězdy za vzpomínky a za klasické rodinné drama, kde skákající Willy na svobodu jednu dobu udával módu potisku „černých triček na tržnici v Ratíškovicích“!

Proroctví z temnot (2002)

Začátek sliboval velmi silný mysteriózní thiller ale postupem času to upadalo do nudného dramatu. A Gere občas docela přehrával. Nicméně, četl jsem nějaké materiálny o této události a určitě se dalo vyždímat více. Čistý průměr, nic víc!