Teorie chaosu (2008)

Frank má šťastné manželství, šikovnou dceru a normální život. Dělá podnikové školení o tom, jak správně organizovat a využít svůj čas. Všechno má pečlivě naplánováno a svůj denní rozvrh má přesně sepsaný na lístečcích. Jednoho dne mu ovšem ženuška posune čas o 10 minut. Díky tomu Frank nestihne trajekt, který ho má dopravit na místo přednášky, a tím se nechtěně spustí řetězec následujících událostí. Frank se tak zvláštní shodou okolností dozví, co se nikdy neměl dozvědět. Nečekejte nějakou ztřeštěnou komedii, ale inteligentní a možná tak trochu jiný film. Závěrem snad jen: Relax, life is a mess...

Veronica Mars (2004) (seriál)

Takže po skouknutí všech zatím dostupných dílů musím konstatovat, že mě VM dostala jako málokterý seriál. Je to odpočinkový, vtipný a někdy napínavý seriál. Kvalita šla sice ve třetí sérii dolů, ale všechno zachraňuje Kristen Bell. PS: Ti, kdo viděli dabovanou verzi ať si strhnou 5*, protože to, co předvedla N@va je vážně k pláči.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Tak už vím co si pustím, když se mi nebude chtít spát - Šifru mistra Leonarda. Kdybych nečetl knihu, tak nevím jestli bych se vydržel dívat až do konce. Film je nudný nevýrazný a postrádající gradaci. Celkově hrubě osekaná verze postrádající to napětí a mystiku navozené v knize.

Mnichov (2005)

Bohužel od filmu jsem čekal trochu víc než jen detailní zobrazení postupné likvidace všech padouchů. Slušně natočeno, ale tak nějak bez duše. Řekl bych, že Meč Gideonův je lepší.

Team America: Světovej policajt (2004)

Čekal jsem že se budu smát, ale bohužel tento film humor postrádá. Párkrát se sice zasmějete, ale jinak je film jako celek nuda.

Seržant Bilko (1996)

Předně tento film ničím nepřekvapí ale taky nijak neurazí. Je to odpočinková záležitost. Průměrná ale dívatelná komedie

Sahara (1995) (TV film)

Začátek je dobrý, ponurá atmosféra z bojiště, všude vraky rozstřílené techniky..... Ale jak dojde k boji tak to působí tak trochu směšně. To, že by se osm (nebo kolik jich bylo) spojeneckých vojáků ubránilo u rozbořené studny celé německé rotě déle jak pár minut je nesmysl. Trošku to připomíná Alamo křížené se Sedmi statečnými

Maska (1994)

Zábavná komedie, určitě jedna z těch lepších s Jimem Carreym. Cameron Diaz to fakt sluší...a pejsek Majlo nemá chybu:)

Lost Highway (1997)

Začátek je správně napínavý a tajemný, ale pak je to jenom dobře natočený, zajímavý a nepochopitelný chaos