Melodie kouzel (2022) (seriál)

Příjemný seriál, který má své kouzlo, přijatelnou délku a tajuplného, avšak magicky sympatického kouzelníka. Jako muzikál to neberu, písní tu tolik není, avšak hudebně mě více zaujala mimopísňová hudba v tomto seriálu.

Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, jaké jsem kdy viděl.

Zakázaná planeta (1956)

Tomuto kultovnímu sci-fi se klaním až k zemi, úžasné a úchvatné po všech stránkách. Atmosféra na jedničku.

Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)

Tolik vězňů si zamilovat a hltat každou minutu jejich vězeňského života (i jejich civilní příběhy), to jsem fakt nečekal. Teď je mi hodně smutno, jelikož už jsem to s manželkou dokoukal. Kdybych měl sedět v base, tak jedině s touhle nesmrtelnou partičkou a jejich neméně kultovními dozorci.

Peopekteu geim (2011)

Korejci natočili velice zdařilý snímek o baseballu, napínavý, + s několika mými oblíbenými herci, dobrá hudba, potěšil.

Wani wa Junha (2001)

Jeden z nejhezčích filmů o lásce. Duševně obohacující požitek, + hezká hudba.

Beomjoidosi (2017)

Korejský Belmondo, hlášky super, bitky skvělé, chvílemi jsem ani nedýchal. Bavil jsem se královsky. Bravo!

Geomgaek (2020)

Nenudil jsem se, a to se počítá. Nikterak složitý děj svižně odsýpá, akční scény jsem si užil, lepší čtyři.

Bimileui seob (2017) (seriál)

Asi jeden z nejlepších kriminálních seriálů, jaké jsem kdy viděl. Beze srandy. A to kriminálky až tak moc nemusím.