• Pohádka

Saw: Hra o přežití (2004)

Sice geniální horor, ale už ho nikdy, NIKDY nechci vidět znova. Asi jsem tady jediná, ale přijde mi to příliš zvrácené a nechutné. Nutno dodat, že nejsem hororový typ. Přesto, Se7en se mi líbilo (taky však dost nechutné), protože tam šlo především o to skvělé herecké duo, ale vůbec bych ho s tímto snímkem nespojovala. A nedá mi to, ale tady v komentářích jsem postřehla zmínku o "průměrné divácké obci"... dobrý divák se snad pozná podle toho, že snese víc odhalených střev než ostatní? C'mon...

Thor (2011)

Kdyby neměl Thor takové charisma a kdyby během závěrečných titulků nehráli Foo Fighters, byly by to ode mě jen tři hvězdičky. Ale on má a oni hrají :) Ve zfilmovaných komiksech se zatím jen tak brouzdám, ale jestli jsou i ostatní takhle fajn, půjdu si asi dát pár temp do hloubky.

LOL (2012)

Trochu nuda a hlavně - takhle se žádný teenager k matce nechová. Zas mi někdo vykládejte, jak lehce problémová holka ze střední zakončí každý rozhovor větou "mám tě ráda". A dabing tomu moc nepřidal. Tenhle film mi prostě moc nesedl.

Poslední píseň (2010)

Začne to jako letní románek a skončí jako rodinné drama. Na Oscara to zrovna není, ale na vyhození také ne.

Ramona (2010)

Na tenhle rodinný film se moc pěkně kouká. Všechny postavy jsou hezké, holky s velkýma očima, krásný kocour. Sice ta idyla a ukázkové chování všech postav je trochu přemrštěná, ale o to víc vám to dodá pocit, že je váš život také tak parádní a bez chybičky.

Rebelka (2012)

Ty vlasy! A ta angličtina je úžasná, nerozuměla jsem ani slovo! :)

Akumulátor 1 (1994)

Tohle je naprosto nedoceněný film. Je to nápadité, vtipné, promyšlené, svěrákovské, prostě skvělé.

Základ rodiny (2005)

Všichni skvělí herci, oči zjihnou určitě i největšímu tvrďákovi. A s Meredith soucítím, zavděčit se velké rodině přítele, to jednoho vyčerpá. A Sarah ta role skvěle sedí.

Láska a jiné závislosti (2010)

Trochu pomalý začátek, nejdřív jsem myslela, že to vypnu, ale když se tam objevila Anne, dostalo to šťávu. Vážně jim to spolu sluší, takže to fungovalo i na plátně.

Hotel pro psy (2009)

Jasně, dalo by se tomu vytknout leccos, trhlin v logice je tam mraky, ale co... nekouká se na to vůbec špatně. A konec mě dokonce trochu dojal.