Přepadení ve vzduchu (1992)

Krátke, stručné a akčné :)) Keby to nemalo toľko nereálnych scén tak dám aj päť :)) Milé 90. roky a hrdina Wesley Snipes :)

Mluv (2004)

Ak by to nemalo podstatu, na ktorú bola snaha týmto filmom poukázať, teda že je dobré hovoriť o problémoch a trápeniach, zvlášť práve v pubertálnom veku, tak by to stálo za figu. Bolo to rozťahané a hrozne ma znervózňovalo, že zakaždým Melinde trvalo neskutočne dlho, kým sa "vymáčkne". Týmto nebolo pridané dráme na sile - ale mne na nervy. Slabší priemer.

Dokonalý svět (1993)

Skvelý film, len by som malinko skrátila ten koniec. Pekný vzťah medzi Butchom a chlapcom..že by štokholmský syndróm?

Sólista (2009)

Hej, život píše aj také príbehy. Chcelo by to trochu skrátiť, pretože film strácal tempo už v polovici, ale nenudil. Rozhodne to nie je priemerný film a ľudí, ktorých zaujíma klasická hudba si to užijú určite ešte viac..

Určitě, možná (2008)

Vydarená romantická komédia s roztomilou detskou herečkou Abigail Breslin, ktorá má za sebou už aj náročnejšie úlohy. Všetky „Ryanove ženy“ boli fajn, ale Isla Fisher vynikala, môj názor - asi preto, že je to moja obľúbená herečka :)

Žít po svém (2005)

Táto dráma sa zatiaľ páčila najviac zo všetkých filmov, kde hrá Jennifer Lopez. Možno tomu napomohli ďalšie skvelé osobnosti, ktoré tu uvidíte ako Morgan Freeman, Robert Redford a fešák Josh Lucas. Skvelá hudba, výborný scenár.

Policajtka (2001)

Na mňa konkrétne tento film urobil dojem :) Páčil sa mi príbeh, tiež tempo, absolútne nemám nejaké extra výhrady. Nie je to trhák, ale malo to zaujímavú atmosféru, ktorú určite podporili aj herci. Jennifer mám rada, čiže páči sa mi v každom filme a James Caviezel je krásny muž :) Čiže Jennifer a Jim = skvelé :) Jednoducho nemám výhrady :)

Táta na plný úvazek (2004)

Toto je jedna z tých krajších romantických komédií, čo sa týka americkej produkcie. Veľmi sa mi páčilo to roztomilé dievčatko v Benovom náručí, Raquel Castro, ktorá je dnes už sedemnásťročná krásna mladá dáma.

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Historické filmy sú v mojej veľkej obľube. V tomto obrovsky cením herecké výkony, najmä Cate Blanchett. Nad dejom som uvažovala už v polovici filmu. Nebol tak strhujúci ako som očakávala, pretože história nám má čo ponúknuť, ale tak či tak som sa vôbec nenudila ani minútu. Musím dodať, že Clive Owen bol v tomto filme jeden z mála poriadnych chlapov :) Keby bolo v kráľovskej sále aj sto mužov, mojej pozornosti by takýto pirát určite neunikol :)