Druhá světová válka v barvě - Operace Overlord (2009) (epizoda)

Ač pacifista, opakovaně obdivuju tuto operaci...dokonalý zmatení nácků před útokem, odhodlání se protlačit jejich obranou na pevninu stylem "prostě budem hrnout, dokud tam nebudem", úchvatný dobový záběry a úsměvy kluků, kteří museli zažít peklo...další postup do vnitrozemí...a pak už byl zrůdě v podstatě konec...

Seznamte se, Joe Black (1998) odpad!

Nemám prostě rád tadytydlety filmy dlouhý jak tejden pred vejplatou, plný morálních keců a romantiky. Nasrat!

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (pořad) odpad!

Chcu malou jednonohou sirotčí cigánečku, co vyfikne voperní árii, až se z toho zesere celá aréna! Chcu pořádnýho dojemňáka, abych mohl smrkat do kapesníků. A k tomu zlatej bazr.

MasterChef Česko - Série 5 (2021) (série)

No, ty vole, tak sleduju semifinále, jsu napnutej, kdo bude ve finále a před koncem se chvilu podívám na internet a tam píšou, kdo postoupil! Tak to je fiasko!

Švéd (1994)

Poctivý devadesátky. Baletní a akrobatický souboje, chlapi lítaj z voken nebo prorážej dřevěný stěny, klaďák kladnej jak Robert Rosenberg v pornu, vždy dosáhne cíle.

Suprhrdina (2008)

U tý prdící scénky jsem měl nutkání usrat si do duetu a...povedlo se...zasmál jsem se tomu a to byl jedinej skutečně vtipnej okamžik celýho filmu.

Thor (2011)

No jo, já nevím, no. Přišlo mi to jako celý plný všech možnejch klišé a předvídatelný až hrůza. Tož tak.

Útok dvojhlavého žraloka (2012)

Já jsem se bavil. Super kozičky a prdelky a byl jsem napnutej, která vydrží do konce. Za to dávám hvězdu. Proč skoro ve všech žraločích filmech žraloci vrčej jak čokli?

Ortel - Mešita (2016) (hudební videoklip) odpad!

Křesťani maj Peklo, Hnídek má uřízlou hlavu pro Alláhovo slávu. Jaký si to uděláš, takový to máš.