Moby Dick (2010) (TV film)

Ač jsem viděl již spoustu verzí tohoto příběhu, tak toto zpracování se mi velmi líbilo. Dabing byl pěkně obsazen a herecký obsazení také nebylo špatné. Mám rád tento příběh o Bílé velrybě.

Gogs (1993) (seriál)

Naprosto úžasný seriál. Grafika je nádherná svou jednoduchostí a příběh svým vtipem.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Filmů se zombie tématikou, již bylo natočeno hodně (Residen Evil, Zombieland, Noc oživlých mrtvol atd.). Ale seriál o zombie tady ještě nebyl. Je pěkné vidět, jak se děj pomalu rozjíždí a člověk se alespoň pomalu sžívá s postavami. Efekty a kostýmy jsou udělány velice pěkně.

Far Cry (2008)

Jako fanoušek hry Far Cry musím říct: Panebože co to jako má být ???? Viděl jsem dost filmů natočených podle her, ale ty byly víceméně na úrovni, se zachováním podobnosti dějové linie. Zde ?? Podobnost akorát ve jméně a červené havajské košili. Pro mě je tento film odpadem. Dávám tomu akorát jednu hvězdu za Tila Schweigera a snahu.

Šumný Hradec Králové (2000) (TV film)

V Hradci Králové jsem se narodil, žiju zde a doufám, že zde i umřu. Nádherné Královské město. Hradec je jedno z nekrásnějších měst ?? Ne. Je Nejkrásnější. A tento díl, jako i celý seriál se povedl.

Marco Polo (2007) (TV film)

Celkem pěkně zpracované téma. Je sice pravda, že některé věci mohli udělat lépe (více mongoloidního Kublaje, některé počítačové efekty apod.), ale ve výsledku z toho vzešla celkem pěkná a odlehčená podívaná.

Stěhování ve velkém (2005) (seriál)

Takovýchto pořadů v televizi až tak moc není. Je zajímavé se čas od času podívat, jak se dá přestěhovat dům, letadlo, ponorka, či něco jiného z jednoho místa na jiné. Jen tak dále.

2012 (2009)

Až na některé scény, které byly i na mě opravdu příliš, si myslím, že se film celkově povedl. Spousta vizuálních efektů se opravdu povedla. Herecké obsazení celkem pěkně zapadlo. V závěru z toho vyplývá pěkná podívaná.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Jojo. Klasika mého dětství. Vlastně jsem na této dvojce vyrůstal. A vždycky jsem si přál vidět, jak vlastně vypadá obličej ,většinou tlusté paní v seriálu.

Buřtcajk (2012) (pořad)

Zdenda v české televizi už docela dost chyběl. Vždycky se mi jeho pořady líbily. Ať už byly jakékoliv. Takže za 5*