Dr. House (2004) (seriál)

Ten mrzout si mě opravdu získal! Hugh Laurie je neskutečně sympatický a sálá z něj oobrovské charisma, které umí hold prodat! Já na seriály s nemocniční tématikou moc nejsem, protože obecně nemocnice mě děsí, ale tady jsem hltal každej díl jen se bojím aby se seriál ukončil nějak rozumně. Je nesmysl tady zmínit naši "úchvatnou Růžovku" , ale já ji tak nenávidím, že ji chci postavit vedle tohoto skvostu a máme tu větší propast než je výška Mount Everestu! 100%

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Rozhodně perfektní vyvrcholení navíc poslední lehce upravené verze (Hayden Christensen na závěr nebo grafické úpravy některých postav) jsou bombastické. Dneska je den kdy jako správnej fanoušek jsem dal všechny díly a musím říct... Nakonec jsem byl hold dojatej a Star wars jsou legendární! Georgi miluji tě a dávám ti pět hvězdiček a velkou pusinku na tvůj plnovous:*

Pařba ve Vegas (2009)

Asi to je podle toho jak to komu sedne. popravdě jsem viděl pár talkshow se Zachem a moc se mi nezamlouval. Nakonec jsem se dokopal pustit si Pařbu ve Vegas a byl jsem nadšenej, nejlepší scénka byla s tygrem v koupelně to jsem šel a musí to pochopit každej, kdo měl v životě takový okno, že za boha neví co se stalo. Ohromě jsem se bavil navíc je to originální a vtipné. 90%

Hezké vstávání (2010)

Popravdě nebýt Rachel McAdams pro kterou mám slabost a Harrisona Forda, tak jdu z hodnocením možná níže, ale takhle to bylo koukatelné sem tam to bylo i vtipné a krapítek originální ale jinak B-éčkovej film se suprovým obsazením. Jinak Diane Keaton má rozhodně své kvality, ale já ji až tak moc nemusím. Film rozhodně doporučuji těm co si chtějí u filmu opravdu odpočinou a jak se říká "pokudmožno nemyslet". 65%

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Nápad je skvělej taky rozpočet filmu není malý. Dokonalý herci já Tobeyho mám moc rád a Reese je podle mě překrásná!:) Čekal jsem že se budu nudit, ale překvapilo mě jak moc jsem se bavil, možná to taky bylo tím, že jsem od filmu nic moc nečekal a to je vždycky výhra:) Ikdyž jednu hvězdičku jsem dal dolů za závěr asi přeháním, ale pro příště chci více sladké loučení s tou kočkou co pekla dortíčky:):D

Uvnitř tančím (2004)

Je to opravdu působivé drama! Anglický humor je opravdu ten, který mě vždycky dokáže rozesmát!:) Je to nádherně natočené a herecké výkony jsou bravurní, celá pointa filmu je podle mě vhodná k hlubokému zamyšlení a jen málo lidí si z tohoto filmu dokáže vzít opravdu vše. Někdo řekne, že je to jen omáčka okolo silného tématu, ale já dávám 5* ikdyž si myslím, že vícekrát toto už neuvidím nebo spíš až na to budu mít zase sílu:)

AC/DC: Live at River Plate (2011) (koncert)

Hells Bells je moje nejmilovanější skladba od kluků z Austrálie a toto live je dokonalé! Škoda že jsem je neviděl naživo s pár tisíci fanoušků na zádech.:)

Casino Royale (2006)

Nemůžu si pomoci, ale ikdyž mám bondovky všechny rád, tato mě dostala nejvíc. Jak akce či ta "Bondovská" láska má něco do sebe. Náramě jsem se pobavil a určitě ji uvidím víckrát než jednou to jsem si jist:)

Voda pro slony (2011)

Ano děj je předvidatelný, ale komu to vadí?! Nevím jestli si vyjadřením svého kritického názoru navyšujee své sebevědomí a chcete si tím dokázat, že něco víte o filmech nebo jen nevíte co byste napsali. Jako u všech romantických filmů na toto téma (The Notebook či jiné) jde jen o prostou věc kouknout se na příjemný film který vás lehce rozpustí jako čokoláda (jenže se tomu člověk nesmí bránit)... Mě se to líbilo moc Reese je nádherná a Robert co chcete?! K čertu s Twilightem já ho mám rád... Dávám 5* a ani se necuknu!

Snídaně (1994) (pořad)

Tady nejde hodnotit, ani zdaleka, nějakou uměleckou stránku. Televizní pořád hodnotím v pohledu na: 1. Moderátoři- úroveň moderátorů je na Nově celkově tragická a ve Snídani s Novou tomu není jinak. 2. Informovanost diváka- Bože nedovím se nic nového a nebýt toho, že vybírají moderátorky s bujným poprsím tak u toho asi usnu (Ikdyž pořad by mě měl spíš probudit!). 3. Zábava- Nebýt raníčku tak je to moc chabé. Herci z "úžasných" seriálů či šarlatánky nebo milionkrát pozvaný ředitel pražské ZOO mi už lezli na nervy! 2* Dávám za ty hrudníčky moderátorek!