Krvavý diamant (2006)

Velmi dobrý akční drama. Jak už mnohokrát jsem psal nejlepší je, když od filmu nic nečekáte a chcete se prostě jen kouknout a u toho snímku jsem to tak měl a moc se mi to nakonec líbilo. Popravdě poslední dobou jsem si Leonarda celkem oblíbil ikdyž jeho běh mě dohání k úsměvu. Ale Krvavý diamant je za jasných five stars a ani se nemrknu.

Jak vycvičit draka (2010)

Super! Co čekat od kresleného filmu si říkám. Jsem hlupák, protože toto je opravdu pecka ať už jde o nápad celý příběh i u tu krásnou roztomilou potvůrku... Prostě tady nejde vykecávat toto je za jasných 100% a jdu spat!!:D

P.S. Miluji Tě (2007)

Opravdu mě to nechytlo příliš za srdce jak jsem u romantických komedií zvyklej. Především toto téma je mi dost blízké a pro mě tedy dost citlivé když jsem sám měl co dělat abych film dokoukal. Každopádně námět je to dobrej spracování taky, ale já moc Hilary Swank nemusím, takže tady bych volil jinak. Jinak velmi slušných 75%

Iluzionista (2006)

Jsem milovník tajemna a mystických kouzel a toto je film pro mě jako dělaný. Stejně jako Dokonalý trik (ten mám ještě radši) mě oslovil jak skvělým obsazením tak nápaditým příběhem. Je to možná uděláno trošku uměle a sem tam triky kolísají, ale mě se to moc líbilo a přiznám se, že jsem jej neviděl jen jednou:)

Hledá se Nemo (2003)

Krásné! Myslím, že pokud se na tento film budete dívat po boku svého otce a budete vnímat jeho reakce během příběhu nemůžete nedat plný počet. Tvůrci evidentně ví o čem je otcovská láska a podají to tak milým a vtipným způsobem, že si tento snímek zamilujete během chvilky. Úžasná rybička Dory, která plní po většinu filmu komickou vložku, nebo žralok-vegetarián.. Brusíček mě totálně odrovnaly a na konci filmu jsem se nebránil dojetí... Výborné 88%

500 dní se Summer (2009)

Toto je opravdu originální kousek s úžasným nábojem! Pohodový film na zpříjemnění nálady je jako dělaný.:)

Král Artuš (2004) odpad!

Prosím pověste americké producenty a filmové umělce za prznění evropské kultury.Šílím z překrucování příběhů...Dartaňan souloží s francouzskou královnou,Robin s lukem mě děsí ze spaní doteď.A tady?Můj milovaný mág Merlin je nějaký na modro namalovaný domorodec co jí syrové maso,ale na konci vytáhne pokročilý kladkový prak k metání ohnivých koulí z džungle .Fuj,třikrát fuj.Jediné co by mě uspokojilo by bylo to,kdyby na konci proletěli nad svatebním obřadem americké stíhačky a rytíři by vlastenecky zazpívali americkou hymnu v galštině:)Každopádně jeden pozitivní okamžik tu je ,mohu pekelně nastartovaný jít do práce:)))

Zápisník jedné lásky (2004)

Já mám rád krásné romantické filmy, protože kde je psána hranice kýče? Rachel McAdams je nádherná a já neváhám. 90%

Odložené případy (2003) (seriál)

Lily Rush má své kouzlo a vyhrabávat odložené kauzy mě baví, uvidíme jak dlouho mi to vydrží!:)