Cesta vzhůru (2000) (seriál)

Jsem snad jedinej s tak vysokým ohodnocením, no pár bláznů jako já se tu najde. Příroda a nádherná A.J. Cook k tomu kdy scény jí a Haydena jsem hltal jako náctiletý, nemůžu hodnotit jinak protože já se na to těšil od rána, kdy v lavicích ústavu jsem se potil víc než Peter lezoucí po skalách v Horizontu.

Přátelé (1994) (seriál)

Bože já chci mít partu jako oni a chlastat kofein každej den to prostě je seriál na kterej jde čučet dokola a dokola!:)

Green Day: Awesome as Fuck (2011) (koncert)

Hele je to velká pecička, ale živému prožití kdy jsem se Armstronga dotýkal se to nevyrovnalo! Miluju Green day a Awesome as F**k je prostě pecka!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Mistrovské... možná až příliš dlouhé, jenže to nevadí, kolibřík opisuje osmičku číslici nekonečna a stejně tak nekonečné je mé nadšení z tohoto snímku! Jasných 100%

Amélie z Montmartru (2001)

Je ti ouvej?! Amélie spasitelka je tu!!!!!! Úžasné, bravurní a nepopsatelně úchvatné... Hudba Yanna Tiersena je nádherná a kouzlo Paříže vás přímo trhá za srdce!:) Nejradši mám záběr kdy Amélie hází žabky na hladinu. Nejsem tu od kritiky filmů, ale dávám spíš na pocity, které měli film u mě vyvolat a toto mě dostalo do stavu blaženosti. VELKÉ DOPORUČENÍ!

Králova řeč (2010)

King is dead, long live the king! | (viděno minimálně 10x) 95%

Kolja (1996)

Nejlepší kousek od mistrů Svěrákových! Nemůžu pochopit jak si mohli dovolit čeští kritici tento snímek tak setřít. Česká povaha je hodně závistivá a neumí být hrdá ani na skvosty, které naši zem dokáží proslavit! Humor Zdeňka Svěráka je naprosto dokonalý a neskutečně milý!:)

Osudový dotek (2004)

No a to jsem si myslel, že Asthon může hrát jen nějaké romantické a přeslazené ulízánky. Okej hrát na Oscara neumí, ale v tomto snímku mě chytil. Moc zajímavé a hlavně velice kvalitně vytvořený scénář. Ani chvilka nudy u mě nenastala a hudba Oasis a jejich Don´t stop crying yout heart mě totálně ničí..... Výborné a jasných 90%

Fontána (2006)

Nejde ani popsat mé nadšení... tento film jsem viděl snad osmkrát, ale stále objevuji něco nového, nějakou skrytou myšlenku, která mi předtím unikla. Nechápu proč to Pitt odmítl, ale co bohudík, že to udělal, protože Hugh je perfektní. Moje emoce byly na kousíčky a já se jen bortil za hromadou kapesníků a přemýšlel zda se mám vůbec nervovat kvůli špatnému počasí. Ne opravdu toto je film s myšlenkou a už jen kvůli tomu je pro mě klenotem ve sbírce! "Neboj... už tam bude.... ."

Wimbledon (2004)

Sakra člověk si říká, že když vidí plakát- "Přijďte do kina hrajeme Wimbledon", bože co to zase bude za hovadinu. Jenže angláni nejsou žádní usmrkanci a dokáží natočit i romantiku, která se nestává po 5 minutách trapnou! Od začátku byl předvidatelný konec filmu, ale proč hodnotit film špatně když u mě to účel splnilo- Odpočiněk při sobotním čaji byl s tímto filmem doladěný k dokonalosti.:)