Truth (2015)

Ve svém žánru opravdová lahůdka. 80%

Okupovaná kolonie - Série 2 (2017) (série)

Druhá série má tah na branku jako prase. Skvěle narůstající napětí zkrz všechny díly, perfektně tvořené vztahy a dramatické scény. Od první série jednoznačný progres. A už se těším na treti serii. Za mě 90%

Okupovaná kolonie (2016) (seriál)

Všem radím přečkat první sérii, zdaleka nedosahuje takové kvality jako druhá. Jako celek 80%

Okupovaná kolonie - Série 1 (2016) (série)

Velmi povedený seriál. Všechny díly vyvážené. V celém seriálu perfektně fungují vztahy. 75%

Ochránci (2017)

Ani mi tak nevadilo to, že to nedosahovalo technické úrovně marvelovek, spíše mi vadila celková plochost jak příběhu, tak postav. A to byla veliká škoda. Za mě slabých 40%

Vetřelec: Covenant (2017)

Ani opravdu slušný vizuál nemohl v žádném případě zachránit tuhle sračku. Scottovy se podařilo to,o čem jiní režiséři pouze sní. Sám sebe vykrást a rovnou to i zparodovat. Tak pruhlednou, hloupou, předvídatelnou a naivní schnilotinu jsem dlouho neviděl. Za mě 15% a jdu se omluvit "KONGOVY" a vylepšit mu mé hodnocení, protože ve světle Covenanta, je KONG super Movie.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Nemůžu si pomoci, ale já ho prostě žeru!! A je jedno jestli je to Hunnam, Pemberton a nebo Ritchie. Jasných 85%

Legion (2017) (seriál)

Jako celek opravdová lahůdka!!

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Mé očekávání bylo naplněno a já jsem si užíval každý okamžik tohoto snímku. Krásných a dojemných 75%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Prozatim jen 4hvězdy... Musím se to nechat rozlezet v hlavě. Nedostal jsem zase až tak to, co jsem čekal....