Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

při snaze se rozepsat jsem zjistila, že prakticky kopíruju komentář, co jsem psala k Neočekávané cestě, takže to tu zkrátím: funguje vše, co fungovalo v jedničce, a to s tím rozdílem, že ta narezavělá kolečka někdo promazal - vše o stupeň lepší.. jediná výtka, co mě napadá, je prokládání děje zcela nesmyslnou romantikou.

Insidious 2 (2013)

během sledování mě víc než co jiného dostal pocit vděku a úlevy - James Wan se nerozhodl kopírovat / vykrádat první díl a s dějem dvojky si opravdu solidně pohrál, příběh rozvinul a navnadil mě na další pokračování! atmosféra opět na jedničku.. jediná výtka - ačkoliv nevím, zda ji vyčítat filmu nebo své otrlosti a otupělosti vůči hororům - ani jednou jsem se nelekla a strach mě taky nedohnal.. to takový sinister, po všech stránkách 10x slabší film, mě dohnal k nočním můrám..

Drákula (2013) (seriál)

kýčovité utrpení, fanoušci stokerova originálu (opět) zapláčou.. nezachránil to ani chudák Jon, který se svou rolí vyloženě pronudil.. nebýt postavy Renfielda (Nonso Anozie), asi bych se na celou 1. řadu ani nedodívala.

Ospalá díra (2013) (seriál)

příjemná odpočinkovka, ale (bohužel) nic víc..

Ravenswood (2013) (seriál) odpad!

další nedomrdlý brácha PLL? to se po Twisted v ABC Family vůbec nepoučili?

Temný případ (2014) (seriál)

že má Nic Pizzolatto neskutečný talent se ukázalo už v The Killing.. ale tohle je 10x lepší. mé nadšení se nedá popsat slovy - už během 3 dílů to u mě vyskočilo na 1. místo, absolutní top.. a po dokoukání to tak i zůstalo. díky HBO!!! 100%

Úkryt (2011)

bylo mi úzko, zle, fuj. skvělý výkon michaela shannona - měl by si střihnout něco po boku claire danes, i když takový zážitek už bych nemusela přežít.

Poslední vládce větru (2010)

šajmalajman by si měl radši koupit nějaké pěkné pastelky. už toho bylo dost.

Dads (2013) (seriál)

FOX a CBS se letos předhání, kdo přijde s nejhorším sitcomem roku nebo co?!