Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Páni druhý " Hangover" s Johnny Deppem , nechápu proč jsem se shlédnutím tohodle filmu tak otálel Ve Vegas je jako vždycky kopec srandy a když k tomu přiáte kufr plný drog tak máte zaručený recept na kvalitní Road trip . Nečekal jsem nic a dostal jsem naprostý nášup srandy na který jen tak nezapomenu !!!

Disaster Movie (2008)

Scary Movie je sice trapná série , ale má v sobě kus humoru . A co disaster movie ? Tomu nepomůže ani sexy Carmen Elecrtra která byla asi největší třešničkou celého filmu !!!

Lost Highway (1997)

Další návrat do Lynchovy léčebny pro psychicky nemocné dopadl obvlášt dobře pošahaně , ale dobře . Jediná Lynchovka na kterou se můžete dívat aniž by jste po shlédnutí potřebovali psychyckou pomoc a kdyby náhodou někdo nevěděl o čem ten film vlastně vůbec je tak já vám to povím . Je to přece o pornu !!!

Zlověstné ticho (2007)

Zlověstné ticho je další z tuctových hororů s ohraným příběhem a plnou dávkou klišé a i přes to se mi to líbí protože James Wan dokázal z nudného příběhu udělat naprosto skvělý a záhadný příběh ne hororový , ale záhadný a člověk je celou dobu ( a že je sakra krátká ) z každé scény PAF !!!

Sex ve městě (2008)

Solidní oddychovka která začne v polovině nudit , nudit a nudit jako kdyby ten film měl skončit v polovivě nebýt toho soundtracku a celkem sexy 40 které uměly skvěle hrát tak to v té polovině asi vypnu , ale ted jak jsem to dokoukal jsem rád že sem to nevypnul a zůstal dokonce

Podfu(c)k (2000)

Před pár dny jsem se díval na Sbal prachy a vypadni a tak mě to dostalo že sem si řek že se podívám na Podfu(c)k který mě napoprvé nenadchl a světe div se nenadchl ani napodruhé . Proč sám moc nevím možná za to můžou ti cykáni co mi minulý týden ukradli moji plazmu xDDD , ale vážně možná vše funguje jak má obsazení je skvělé jenže moje filmové srdce to něják nebere !!!

Scary Movie 4 (2006)

Scary Movie je něco tak trapného něco tak humorného něco tak " hororového " že to ani nejde nemilovat !!! Smějete se a ani nevíte čemu ? Jak je to trapné nebo srandovní ? Scary Movie je něco jako kult pro naši Teenagerskou generaci. (29.1.13/PC ) ( 12.1.16/MAC )

Kruh (2002)

Po opětovném shlédnutí a mého dozrání v tom vidím žánrový klenot. Máme tu obyčejný klišoidní příběh, který toto začal a máme ho tu dodnes, ale je to natočeno stylem, který vyvolává strach. Ne stylem že by se divák měl bát, ale vyvolává to v něm nejasný obraz událostí Toto upevnujou věci jako kvalitně sepsaný scénář a samozřejmě hudba, která je naprosto uchvátivá a i herecké výkony Naomi Watts. ( 28.1.2013/PC ) ( 10.11.16/MAC ) ( 25.9.17/MAC ) ( 1.3.18/TV )

Znovu 17 (2009)

Super oddychovka se skvělým obsazením a i neohranými vtípky . Neurazí ani nenadchne . BTW proč si Efron neoholí podpaždí xDDD

Sbal prachy a vypadni (1998)

No k***a !!! Co to je ? RocknRolla ani Podfu(c)k mě nenadchly , ale tohle tohle je prostě klasa !!! A proč vůbec mají tu klec xD !!! ( 27.1.13/PC ) Napodruhý to není to pravý ořechový . Je to sice pořád super , ale nebyl jsem z toho unešen jak napoprvé ( 9.8.13/MAC**** )