Vejška (2014)

To, co mě strašně vadilo už na Gymplu - tedy neskutečná povrchnost, černobílost a do extrému vyhnané charakterové vlastnosti postav - to všechno je ve Vejšce ještě daleko horší. A komedie to teda není ani náhodou, naopak na mě po shlédnutí sedla solidní depka.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Snad nikdy se mi nestalo, že bych filmu napálil čtyři hvězďáky a přesto odcházel z kina zklamán. Nová epizoda totiž vůbec není nová - naopak, je to vizuálně hezčí, lépe zahraná a lépe natočená čtyřka, což zamrzí především v příběhové linii, kde většina filmu působí dojmem, že Abrams a kumpáni vzali scénář Nové naděje a přepsali jména postav. I přesto jde o kvalitní filmařinu umocněnou vlnou fanboyovské nostalgie - pokud další epizoda půjde alespoň trochu vlastní cestou a nabídne kvalitnější záporáky, budu naprosto spokojen.

Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)

No teda, že pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů bude taková nuda, to bych teda nečekal. V Rebornu nefunguje absolutně nic - příběh je mdlý, noví hrdinové nezajímaví a noví záporáci neschopní či přímo směšní. Jedna nasraná hvězdička za Noaha je tak akorát.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Nejsem schopen fandit psychotické a kravské hlavní hrdince, které jdou všechny ostatní postavy z neznámého důvodu na ruku. První série stačila, pokračování možná někdy až nastane seriálové vakuum.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Po nadějném startu seriálu bohužel citelně dochází šťáva. Navíc jsem snad nikdy neviděl tak velkou koncentraci dementně se chovajících postav (převážně ženských) - naštěstí na to tyhle postavy většinou dojedou:) Strain má solidní atmošku a masakruje postavy bez jakékoli "korektnosti", což je v dnešní tvorbě příjemně osvěžující - i proto dám další sérii šanci.