Inkoustové srdce (2008)

Veskrze unylé, průměrné a bez špetky humoru či nadsázky. Zajímavé jen díky hereckému obsazení.

Příběh kmotra (2013)

Viz komentář Tetsuo - souhlas do posledního slova.

Lásky čas (2013)

Curtis je neskutečná třída - naservírovat emoce v takovém množství a hloubce tak civilním způsobem a celé to jakoby mimochodem zabalit motivem cestování v čase, to je na klobouček. Vzato striktně z logického hlediska bych mohl mít celou řadu výhrad, ale popravdě je mi to úplně jedno - tenhle film je pohlazení po duši a nosič dobré nálady.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Celkem vtipné, zařazení mezi kultovky asi taky po právu, ale i tak je to stejně strašně overrated.

Pot a krev (2013)

Největší koncentrace vymaštěných idiotů na filmový metr čtvereční v dějinách kinematografie, naštěstí podaná formou příjemné nadsázky a záměrného hrocení některých situací. Takhle mě Bay baví - teda za předpokladu, že to celý nemyslel vážně.

NON-STOP (2014)

Postupem času až příliš klišovité a celkově upadající. Promarněná šance, což zamrzí hlavně proto, že Neeson je typologicky i herecky pro podobné thrillery jako stvořený.

Jack a obři (2013)

Neředěná digitální nuda bez jakékoli chemie mezi hlavní mileneckou dvojicí, bez nadsázky a bez humoru. To bych od Singera nečekal.

Grandhotel Budapešť (2014)

Moje první zkušenost s Wesem Andersonem a hned taková pecka! Ani nevím, kde začít - jestli pochválit originalitu provedení, herecké obsazení, hudební stránku nebo skvělé tempo vyprávění. Každopádně ale chci vidět další Andersonovy kousky.

Frajeři ve Vegas (2013)

Ale jo, veskrze fajn film s pár povedenými fórky. Jako celek to ale nedrží ani náhodou a nebýt hvězdného hereckého obsazení, tak po filmu nikdo ani nevzdechne.