Pan Nikdo (2009)

Popravdě jsem tomuto uměleckému stylu na chuť nepřišel, ale na druhou stranu jsem se rád podíval, jak jinak se dá využít nápad z Osudového doteku, ale upřímně jsem zklamán. Nevadí - film neurazí a rozhodně není špatný. Možná mu časem příjdu více na chuť. Také chápu jeho rozličné hodnocení, protože jeho chuť je zvláštní a né každému chutná.

Forrest Gump (1994)

Nejnadanější chlápek, který je stějně nadaný jako tento film. Zkrátka a dobře Tom Hanks dokáže všechno a ani Chuck Norris nemá šanci upřít talent bezpochyby nejlepšího herce. Nejlepší životopis, který jsem kdy viděl. Od té doby vyhledávám lavičky a čekám až si ke mě přisedne a bude mi vyprávět. Zatím čekám zbytečně, ale já věřím, že jednou...

Rain Man (1988)

Pan Hoffman dovedl Cruise k pravému filmovému zlatu. Film staví na silném vztahu bratra s bratrem. Nejlepší film o autismu. Líbí se mi přetváření neuvěřitelně sobeckého člověka na někoho, kdo je schopný své city probudit a zjistí svou otevřenost, kterou tím získá a posléze se díví, jak mohl doteď povrchně a naprázdno žít.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Efektivně vložený čas stráveným shlédnutím tohoto dnes už nesmrtelně zapsaného do všech databází o filmech. Tim Robbins v životně nejlepší roli, kterou vyzdvihl především o chlup lepší Morgan Freeman. Film si zaslouží první místo jako si Red zaslouží odpuštění a klidný konec zbývající části života. Nedokážu napsat a popsat všechno, ale dokážu zařvat: "Vítězem se stává ....

Ti druzí (2001)

Ani bych nevěřil kolik lidí věří na duchy, ale čemu věřím je, že pokud viděli tento film nemůžu jim argumentovat. Přesvědčivé herecké výkonny. Nádherná Nicole. Jedna jediná hlavní lokace - dům a okolí. Hodně ojedinělí jev v žánru hororů, co se tíče netrapnosti. Málo takových, ale stačí to k oživení mystiky a hororu. Jenom se divím, že tak hezký kousek nepatří do top 200. Zvláštní a škodlivé

Zelená míle (1999)

Ukazuje, že svět není jenom černo-bílý. Ukazuje pravdu, která se právě projeví na tom zvláštím místě, kde už není pro "čekající" cesta zpátky. Ukazuje, že i ten nejnabušenější člověk na světě může mít strach. Ukazuje další podstatné a důležité věcí, ale ta hlavní je, že svět si tvoříme sami a dokud budeme vychovávat další generace jako dnes a včera - bude stále nespravedlivý.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Díky nim jsem si přál být vždycky žlutý, veselý a bezstarostný, ale to se bohužel nikdy nestane. Moji nej jsou Homer, Vočko, Bárný. Podle mého pozvedli úroveň celosvětového pohostinství.

Přátelé (1994) (seriál)

Z hlediska času mi připadá, že to jsou moji přátelé.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Možná je tak uspěšný právě proto, že hlavní hrdina nic hrát nemusí, protože je takový ve skutečnosti. Tedy drogy tam nešňupe, ale kdo ví.

Dva z Queensu (1998) (seriál)

Trojce hlavních hrdinů je tak zvláštní a humorná, že jsem ochoten je mít rád. Otec má neotřelé nápady, které v podstatě dříží celý seriál o stupínek nahoru. Duck je typický komik a proto mu tato role sedla. Jeho žena dokáže být velice nepříjemná a tady vidíme skutečnou podstatu žen. :-)