Kravaťáci (2011) (seriál)

Náhodně jsem zahlédl nové titulky k seriálu Suits a mrknul co to je vlastně zač. A víte co? Vtipné, záživné a rozmanité. Perla mezi seriály letošního roku. Jeden z mála dramatických seriálů, který mohu doporučit. 99%

Obhájce (2011)

Nebýt zcela zbytečné dějove linky exmanželky dal bych tomu za 5*. Nevim jak to bylo v knize, ale ve filmu to by ztracený čas a zrovna tato část rozdrobila to napětí.

Captain America: První Avenger (2011)

myslite, že si občas Captain America něco uvaří na tom obrovském woku co sebou porad tahá? čekal sem, kdy vykoukne zpoza stromu Horst Fuchs. v rámci šetření se pro druhou půlku filmu nejspíš použil nevyužitý materiál z hvězdných válek

The Veteran (2011)

rozhodně uvěřitelný děj .. Tony Kebbell je stejně sympatický vysloužilý voják jako byl Sergei Bodrov Jr. ve filmu Bratr .. zavěrečná přestřelka je asi nejrealističtější jakou jsem kdy viděl

Lucky Louie (2006) (seriál)

velký údiv na tím, že tento seriál v prudérní společnosti USA vůbec vznikl ..

Thor (2011)

za překroucenou severskou mytologii musím jednu hvězdu strhnout (Odin nepřišel o oko při boji, Loki není syn Odina a jine podivnosti) :( ..

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Po delším zvažování musím dát za některé tématické díly plný počet bodů. Tento seriál si rozhodně 5 hvězd zaslouží. Zpočátku to vypadalo, že je tam příliš mnoho podivných postav. Ale ono to vážně funguje. Nesnesitelný stařík Chevy, autistický muslim Abed, křesťanská matka Shirley a jiní. Bez uzardění 99%.

Skladiště 13 (2009) (seriál)

Znatelné zlepšení ve druhé sérii. Snad si poměrně vysokou laťku udrží i v nejnovější třetí. 85%

Sucker Punch (2011)

Geniální detaily a famozní hudba/zvuk

Světová invaze (2011)

70%. Kdyby nebyl závěr až tak happy, mohl film dostat o kočičí chlup víc