Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Víte jaký je rozdíl mezi MacGyverem a Babicou? MacGyver udělá z hovna bombu, Babica pomazánku

Stop (2007) (TV film)

Předvidatelné jako počasí v Jižním Sudánu.

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Anulu v podání Sala Borgese s geniálním dabingem Miroslava Vladyky, tak to je vážení nářez. A když se k tomu přičte parta vymaštěných pirátů v hadrech od Village People, nemůžu jit s hodnocením pod 4.

Fish Tank (2009)

uživatel Tatatranka to vystihl naprosto přesně - teda za předpokladu že jste anténou vytesanou v krvi koně. Jinak Jarvis a Fassbender dělají u mně tenhle film minimálně z poloviny.

Spojenectví rysů (2010) (TV film)

Naprosto nevtíravý a ve své upřímnosti odzbrojující dokument. Sežrat ti rysi toho vlčáka tak dám i šest.

Pidihajzlík (2006)

Viděno na plátně v hospodě, takže v kouzelné atmosféře - asi jako v popelce. Film je sice hovadina toho nejhrubšího zrna, jenže když na to koukáte v pofiderném kolektivu, s pivem v ruce a startkou v hubě, tak to má něco do sebe. A to tak, že hodně

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Zorka Horká>>"Dneska jsme si pro Vás připravili perník s karobem." Maruš>>"A je to legální?". Dvaadvacetiminutová pohodička a společně s "Ano, šéfe" jediné dva pořady o vaření, které mají koule.