• Krátkometrážní

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Asi nejpovedenější moderní český seriál. Ne že by to byl nějaký zázrak, ale vzhledem k současné úrovni naší televizní tvorby je to pořád silný nadprůměr, i se svými cca 50%.

Mentalista (2008) (seriál)

Zkuste to prosím znovu a vyberte do hlavní role někoho jiného, než přestárlého blonďatého slaďouška Bakera, který neumí hrát a sází na svůj úchylný seladonský úsměv. Škoda zmařeného námětu, který vypadal docela slibně. 40%

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Noční můra snad každé holky. Vdáte se a naproti přes ulici bydlí rodiče vašeho manžela, kteří absolutně nerespektují vaše soukromí, váš manžel je stále maminky mazel, který se jí neumí vzepřít a zastat se vás, a navíc spolu s vaší tchýní a tchánem musíte sníšet i svého čtyřicetiletého švagra, který se po rozvodu vrátil k mamince a je neskutečně natvrdlý. Jo, jako odstrašující příklad je tenhle seriál perfektní a já se skvěle bavila, z představy, že to zažiju taky, mi ale stéká studený pot snad po celém těle. 75%

Samantha Who? (2007) (seriál)

Sitcom, který mi v něčem připomíná Drop Dead Diva. Blonďatá potvora se ze dne na den promění ve svůj dosavadní život nepamatující si hodnou holku. Ale po pár dílech se začnete nudit a brzy na seriál zapomenete... 60%

Joey (2004) (seriál)

Je to vtipné, milé, zábavné... ale něco tomu chybí. Nebo naopak přebývá? Lámu si hlavu tím, jestli by seriál nedopadl lépe, kdyby hlavní roli hrál někdo jiný než LeBlanc a nehrálo si to na volné pokračování přátel. Třeba by pak mohlo být víc dílů a seriál by byl známější. Pro ty, kdo do toho ale mají chuť, se jedná o příjemně strávený čas. Za mě 80%.

Město žen (2009) (seriál)

Courteney Cox je skvělá, Město žen úžasné. Je to trochu variace na Zoufalé manželky, ale narozdíl od nich je tenhle seriál prostě jen k pobavení. A daří se mu to. Brala bych další díly! :-) 80%

Párování (2000) (seriál)

Jo, kdyby to nebylo z roku 2000, tak to možná ohodnotím líp, ale já jsem celou dobu měla pocit, že koukám na seriál z přelomu 80. a 90. let, jen trochu odvážnější a otevřenější, co se týče sexu. Úplná nuda to nebyla, ale zázrak se taky nekonal. Celkově ne víc než 65%.

O klukovi z plakátu (1969) (seriál)

Krásný česoslovenský večerníček, který má animaci trochu podobnou jako polský Bolek a Lolek, ale je mnohem zábavnější.

Sezame, otevři se (1969) (pořad)

Dovolím si oponovat některým zdejším komentářům - takhle se show pro děti dělat NEMÁ! Nudné, trapné, ty postavičky jsou odfláknuté, příběhy postrádají děj... Nudila jsem se jako dítě, nudím se jako dospělý. 30%

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Seriál o střetu odlišných kultur zasazený do neokoukaného prostředí a plný nových vtipných situací. Mám jednu jedinou výtku - proč je to sakra tak krátké?! 80%