Velká šestka (2014)

Ze začátku sympatický animák, který se po dvaceti minutách změnil v nudnou vykrádačku snad všech Marvelovek za posledních 10 let. Nadhodnocená vata.

Bourneovo ultimátum (2007)

,,Dám si dietní omeletu se sýrem a paprikami.,,To jediné jsem si zapamatoval. Nevím proč... Hektická kamera která je asi in a mně totálně ukradený hlavní hrdina. Seru na zájmy tajných služeb v hnusném Maroku, Sýrii, Alžíru a dalších kozojedech... 60%

Stranger Things (2016) (seriál)

Velmi příjemný hororově laděný seriál. Jeho velkou devizou je zdařilá atmosféra, dobré herecké výkony a reálie osmdesátých let. Navíc je dabovaný, takže se dá pouštět i jako kulisa. 81%.

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Přes snahu tvůrců o psychologický portrét E.M. nemám pocit, že jsem tuto postavu pochopil. Takové klouzání po povrchu. Nevím, jestli to co dělal, byl truc, pomsta, pragmatismus, nebo nějaké vnitřní přesvědčení. Labuda nebyl příliš šťastná volba, nijak zvlášť mi v té roli nesedl. Celkově slabší průměr, který bude určitě využíván učitelkami dějepisu na školách. 60%

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad)

Tolik bych to nezatracoval. Po prvním dílu dávám 3 hvězdy, pak se uvidí...Je to takové klipovité a zrychlené, taky to převlékání Zdéňi za každou cenu mně připadne samoúčelné. Celkové vyznění prostě už není tak upřímné a spontánní, jako bývalo Ano šéfe.

Dokonalá lež (2019)

Jedinou výtkou je, možná paradoxně, lehce překombinovaná zápletka. Na celkově komorní vyznění filmu až moc ambiciózní. Herecké výkony na jedničku. 79,49%.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Tři dobré scény jsou na tříhodinový film málo, bohužel. Herci byli dobří, Brad mě bavil víc než Caprio, ale příběh jaksi nedržel pohromadě. K čemu tam byla Margot Robbie opravdu netuším. Pětihvězdičková scéna byla jenom jedna a sice Brad Pitt v hippie kolonii... detaily dobré, ale celek docela nezáživný. Sakra, Quentine, to už ze sebe nic pořádného nevymáčkneš? Hrozní byli na hraně, ale tohle? Prosím příští film ať nepotvrdí tvoji klesající úroveň...