Anděl Páně (2005)

Po dlouhé době opravdu velmi hezká Vánoční pohádka. Má příběh (patřičně pohádkový), výborné herecké obsazení a výkony, dobře volené exteriéry (potvrzují, že nejkrásnější nemusí být vždy nejlepší), a spoustu vtipu.

Už zase skáču přes kaluže (1970)

Pro mě srdeční záležitost. Výborný Vladimír Dlouhý. A atmosféra balancující někde mezi melancholickou tragédií a euforickou oslavou vůle po životě, nikdy nepřekročí tenkou hranici a lehce propluje celým filmem.

Stepfordské paničky (2004)

Čtvrtá hvězdička za to, že mi žádná dusná atmosféra vůbec nachyběla, když trio Kidman, Midler a Bart rozjelo svoje vtípky :-)

Extreme Survival (2002) (pořad)

Bože, ten chlap žere žížaly! To ho určitě naučila naše Lakomá Barka.

Dvě tváře lásky (1996)

Před kamerou, za kamerou, Barbra musí stát, jinak se nebudu smát... Ne, fakt, oba s Jeffem prostě zářej. Mám je ráda, a tenhle film taky.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Pohádka o tom, jak Zindulka, Růžičková a Fuchsová natočili parádní dramatický nesentimentální seriál o Dobru a Zlu.

Lucie, postrach ulice (1983)

Krásný dětský film, s výbornou Fuchsovou, který jsem viděla v tom správném věku pro vyloženě kladné hodnocení.

Kočičí princ (1978)

Podle mě geniální dílko. Ponuré? Ano, ale to je přece spousta dětských filmů, od Alenky, přes Zimní královnu, bratry Grimmy až po Burtonovy pohádky.