Rezistence (2015)

Vcelku zajímavý scénář i příběh dost kazí neschopná herečka, Woodley na tohle prostě nemá. Při sledování jsem si neodpustil myšlenky jako "drž hubu", "s tímhle xichtem jdi do prdele" a podobně. Když si přiložila pistoli k hlavě, skoro jsem si přál, aby to zmáčkla a film už skončil. Dokoukat jsem se musel nutit a přiznám se, že několik nudných scén jsem přeskočil bez jakékoli ztráty. Velice mě udivuje velmi schovívavých 64%. Nedůvěryhodné CGI jen prohloubilo moji nespokojenost.

Popelka (2015)

Klasické pohádky v rádoby novodobém kabátě mě moc netáhnou. Buď se podívám ne starou pohádku (a bude se mi líbit právě protože je starší, na nic si nehraje a je právě taková, jaká ve své době mela být) a nebo chci něco zbrusu nového a moderního. Tohle něco mezi mě příliš nenadchlo. Například dvě relativně nedávné nové verze popelky mě bavily mnohem více.

Horákovi (2006) (seriál) odpad!

Češi (až na několik vzácných vyjímek) sitcomy prostě neumí.

Jupiter vychází (2015)

Pastva pro oči, krásně uděláno. Logika a příběh pokulhávaly, až se chvílemi válely v prachu, ale smeg to vem, o to tu tentokrát nejde.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tohle jsem od spojeného království opravdu nečekal, překvapivě sebekritické, suchý humor je nahrazen více navlhlým a triky jsou o poznání lepší než špatné, ve všech směrech příjemné překvapení.

Tři bratři (2014)

Aneb co se stane, když zkřížíte hodinu zpěvu a pokus o pohádku a nějakým zázrakem se to celkem povede.

Město žen (2009) (seriál)

Jak bych jen vyjádřil svůj názor.. asi takhle: Když dojde big bang theory; MASH, Stargate a trpaslíka znám zpaměti, galactica a star trek mě zas tak neberou, přijde Cougar town vhod. Baví mě díly, kde se objeví i další přátelé. P.S.: Tohle je prostě monica, slovo od slova a každá jednotlivá část povahy je úplně stejná. Vyvstává otázka, jestli to Cox hraje, nebo taková prostě je a jen je sama sebou. Přikláním se k druhé možnosti. Ale podruhé sledovat vskutku netřeba.

Interstellar (2014)

3 za vizuální stránku, jinak to bylo na mě až příliš přitaženo za vlasy a to jsem skalní vyznavač sci-fi.

Rock of Ages (2012)

Skělá hudba, skvělé podání, jen ti maldí mě tam strašně srali (Hough a Boneta). Jak nevhodným zpěvem, tak xichtem, oproti nim je Plavba rocker jak bič.

Birdman (2014) odpad!

No jasně že oskara může vyhrát jen srajda jako toto.