Survival of the Dead (2009)

U Romera mě těší, že na rozdíl od jiných zombie filmů, ty jeho si stále drží vkus a tempo. Poněvadž mi tahle "tématika" jinak přijde už docela vyčerpána a vznikají tak pořád úplně zbytečné a opakující se slátaniny.

Pád do tmy 2 (2009)

Docela důstojný sequel k velmi povedené jedničce. To, že je tu Sarah sice trochu nabourává, o Juno už ani nemluvě, ale trošku to zachraňuje alespoň to, že mají původní obsazení. Šerifa postava no comment a ten totálně zbytečnej pár minutovej závěr.. škoda. Přesto stojí za shlédnutí.

Pád do tmy (2005)

Velmi stísňující a kvalitní podívaná. Oživující kousek v žánru a režisérův krok dopředu.

Super Mac (2010)

Nebyl to až takovej shit, jak tu hodnocení a reakce naznačují. Druhá půlka sice pokulhává za tou první, ale i tak jsem se pobavil.

Tekken (2010)

Pro mladší teenagery to bude fungovat dobře. Má to ten náboj, který vyvolává to, že fandíte hlavní postavě. Ale jinak jako herní adaptace.. crash!

Urideului haenbokhan sigan (2006)

První půlka je taková pomalá, nenápadná a přímo neodpovídá hodnocení a očekávání. Ale pak přijde pár zvratů, které dají filmu úplně nový rozměr a nutí vás napjatě sledovat.

Solomon Kane (2009)

Kvalitní, temná, deštivá a blátivá fantasy. Kane je nekompromisní tvrďák jemuž se dostalo dobrého představitele a on i film jsou dobrým smícháním Van Helsinga a Johna Constantina.

Kick-Ass (2010)

Woow! Už dlouho jsem film v kině takhle nežral a nepobavil se. Při nějakých scénách lidi v sále dokonce tleskali (i když to byla jen parta nějakejch zkouřenců). Prostě nářez! Jediný letošní kinofavorit, který nezklamal. Dokonalá akční jízda. Bojové scény jak z těch nejlepších akční filmů, komiksovej přístup kvalitní, vážnější a dospělejší, kupa černějšího humoru, hudba padne, dokonce i ten Cage, kterýho jsem se trochu bál je tam dobrej. Nemám co vytknout a prozatím můj osobní favorit tohoto roku.

Ip Man 2 (2010)

Skvělé navázání a předvázání na předchozí film. I když je vše podáno jednoduše a lehce, funguje to dobře. Při finálním souboji vás to donutí fandit Yipovi stejně, jako jsme malí fandily Slyovi v prvním Rockym.

Dobyvatelé vesmíru (2003) odpad!

Já jsem to opravdu vydržel mít celou dobu přepnutý na tomhle "filmu" ..!??