Světová invaze (2011)

Nebyl to takovej průser jak jsem čekal. Dialogy pitomý, takže kdyby se v první půlce míň kecalo a víc střílelo, dopadlo by to ještě líp.

Californication (2007) (seriál)

David Duchovny pro mě nikdy nebyl moc výrazný herec a nikdy se nedostal ze škatulky Akta X. Ale tím, co předvádí zde se pro mě stal jednou z nejoblíbenějších seriálových postav. Californication je skvělá a emocionální jízda, do který se dokážu dokonale vcítit, navíc nabytá kulervoucíma hláškama a momentama.

Návrat Chen Zhena (2010)

Útržkovité spider-manovské zpracování a akce se, alespoň pro mě, na Chen Zhena nehodí. Záverečný boj, kde Donnie nahodí Bruce Leeovský pokřik a vytáhne nunčaky ale potěší.

Pod vlivem lásky (2008)

Nejen časově, ale i emocionálně vyčerpávající precizní dílo..

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Zase po dlouhý době seriál, u kterýho mě mrzelo, když jsem dokoukal všechny dostupný díly a už nebyly další. Skvěle imbecilní postava Nathana (Robert Sheehan) a přízvuk Kelly (Lauren Socha), ale i ostatní postavy, jsou prostě krutý..

Ninja (2009)

Věděl jsem hned, že to bude něco podobnýho jako McTeiguiův Ninja Assassin, ale po totálním nadšení z Undisputed II & III a Adkinse jsem tomu dal šanci. Je to sice stravitelnější, ale už jen ten jeho typicky Americko Ninjovskej účes..

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Neobvyklý a pestrý film překypující energií, současností a hláškama. Ze začátku působí trochu odtažitě, ale pak (alespoň mě) dokáže dokonale vtáhnout. Cera se svým trotlovským výrazem je tu báječnej. Druhý den po projekci jsem si v duchu říkal, že bych se na to chtěl podívat znova.

Machete (2010)

Škoda, že většina scén, u kterých lidi v sále vyjekli nebo jásali, já jen koukal, protože byli vyzrazeny některým z mnoha trailerů. Film šlape skvěle, když ho berete tak, jak máte. Mě jen trochu vadilo to napojování. Byla to pak někdy trochu moc slátanina z pospojovanejch obrázků. Ale i tak film, kterej rozhodně nenudí, s tuctama hlášek, kupou pěknejch koček, hodně pestrým výběrem zbraní a neutuchající akce. Pro mě osobně na předpremiéře a snad největším plátně v ČR společně se Cinemaparty skvělá zábava.