Dredd (2012)

Kdybych to viděl před Serbuan maut, tak bych tomu dal možná vyšší hodnocení. Jinak cílená oddychovka..

Patrola (2012)

Možná to není dokonalej film, ale po přehodnocenym Skyfallu mi fakt bodnul..

Bitevní loď (2012)

Chtěl jsem tomu dát 4*. Já prostě takovouhle omáčku můžu, i když je to furt dokola. Takže se klidně zajdu kouknout na Transformers 6 a Battleship 3. Ale viděl jsem časově blízko lepší filmy, který bych pak "shazoval".

Bojovníci WUSHU (2008)

Ano, ten film je hrozně hloupej, od scénáře až po hudbu, takže hodnotit se dají pouze tělesné a choreografické výkony.

Ztraceno v překladu (2003)

Buď se na ten film v budoucnu budu muset podívat znova, protože mi něco uniklo, nebo je ten film prostě přehodnocenej. Uznávám, že je kvalitně natočený a celkově milý a Scarlett prostě žeru, ale prozatím slabší čtyři.

Smrt superhrdiny (2011)

Čekal jsem něco trochu jinýho. Komiksovej svět, kterej tu už teda zakomponovali, nefunguje tak, jak by mohl. Bohužel pro mě nevyužitej potenciál.

Piraňa 3DD (2012)

Ajova Piranha fungovala, byla zábavná a svižná. Místo toho její nedůstojný pokračování je trapný a fakt hloupý. Nezachránilo to ani sebe-vysmívající se cameo Hoffýho.

Legenda o ztraceném městě (2011)

K pláči.. Tak digitálně zničenej film. Půlka bojovejch scén je kompletně přes počítač a vypadá to fakt žalostně.

Nadaný žák (1998)

Kdybych nečetl Kingovu knižní předlohu, byl bych z filmu asi nadšenější. Ale zdá se mi, že tu není tolik prostoru pro vývoj postav a jejich vztahů, přesto, že knižně jde o poměrně krátkou povídku, která je podle mě hlubší a temnější. Ovšem Ian McKellen je výbornej.