Muži v naději (2011)

Předem musím říct, že nemám rád novou českou filmovou vlnu. Češi uměj točit filmy jen o fašistech, komunistech a o problémech na radnici, ulici, ordinaci apod. Ale tenhle kousek byl vtipnej a sexy. Že na český filmy do kina nechodím, tak tenhle mě docela potěšil.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ze začátku to působilo docela nenápadně. Sice už hned bylo vidět, že jde o kvalitní fantasy (s HBO výsadami), ale nemělo to takovej spád a sílu donutit vás nedočkavě se těšit na další díl. To se ovšem mění s 6-7. dílem.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Jsou to silnější tři. Na další spolupráci Pegg/Frost jsem se dost těšil a Mottola Superbad bylo fajn. Ale tohle nebyla zas až taková jízda, jak jsem čekal.

Vejdi do prázdna (2009)

Ten film je sjetej... Po psychotitulkách přijde půl hodinový koukání na vizualizace z Media Playeru a pak častý zasekávaní se na strobo světlech z hučícíma pazvukama. A to vše většinou za doprovodu Bachova Air on the G string.

Pomsta mravenců (2008) (TV film) odpad!

Jen málo filmů dokažou být takovým monster shitem :D

Eorin shinbu (2004)

Hrozně pohodovej film, kterej společně s roztomilou Geun - Yeong Mun, dokáže vykouzlit úsměv ve tváři.

Sucker Punch (2011)

Slátanina s rychle odbytým začátkem a dále vypadající jak pospojovaný animačky z her. Přesto, ale souboje robotických zombie nácků, skřetů a draků proti MP5kám, jinejm útočnejm puškám a bombardérům šlapou dobře. Konec se pak trochu zabíjí poselstvím, s kterým chce nutně přijít, ale na druhou stranu vše do sebe pospojuje. Na to, jak jsem se na film těšil jsem nebyl zklamán.

Baby Blues (2008)

Konci jsem sice nevěřil, ale jinak v žánru milé překvapení.

Rubber (2010)

Úplně normální film o pneumatice, co pije z kaluže, sprchuje se a kouká na televizi.. No reason.

127 hodin (2010)

Skvěla kamera a střih už od začátku filmu jen doplňuje fajnovej Francův hereckej výkon. "Nudnější" zaklíněná část je navíc dobře vyplněná a některé scény jsou dost silné.