Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

Je to parádní dokumentární série, s vysvětlováním, kterému lze poměrně jednoduše porozumět. Ale co mi na něm dost vadilo, za což nedám plný počet, je neustále se opakující vizuální sekvence, animace i informace. A to nejen v samotném dílu, ale i mezi díly v rámci série. Např. v Supernovách uvidíte snad 50x stejný výbuch.

Sex Tape (2014)

Dlouhá reklama na Apple..

Lucy (2014)

Třetí hvězda je asi jenom za Scarlett a pár vizuálně pěkných scén.. neskutečná blbina.

Bravest Warriors (2012) (seriál)

Fakt je to taková ujetá a zfetovaná Futurama. ♥ Catbug a Jelly Kid. Ke shlédnutí s cz titulky zde.

Noční jízda (2013)

Když jsem, asi před 2 hodinama, opouštěl staveniště, měl jsem práci, manželku a domov... Dal bych tomu snad i pět hvězd, ano, až tak mi stačí 80 minut koukat na vynikajícího Hardyho v autě. Tohle fakt příjemně překvapilo.

Hercules (2014)

Vezměte jednu z nejlepších fantasy legend a nacpěte ji do asi nejnudnějšího příběhu, v kterým může Hercules vystupovat. Nelíbí se mi ta tendence potlačovat většinu fantasy a pohádkových prvků a dělat z toho něco "vážnýho". Všechno v trailerech, kdy Hercules bojuje s bájnýma postavama a plní 12 úkolů je shrnutý v pěti minutách na začátku v povídačce, kterou děsej místní gangstery. Přesto, že je to docela zábavná oddychovka s našlápnutým Dwaynem, tak velká škoda.

Naega salinbeomida (2012)

Ach, škoda těch "akčních", hlavně automobilových, scén. Ten film šlape v parádním tempu, něž na moment úplně přehodí a střihne tam nějakou šílenost. Vypadá to pak jak z úplně jinýho filmu a hrozně komediálně.

Architekt odpadu (2007)

Začátek fajn, ale s postupujícím časem a přibývajícím bojem s politikou a byrokratama se dokument mění. K horšímu. Kdyby radši zůstalo u ukazování alternativních možností a nekonvenčních postupů s lehčím poselstvím a nesměřovalo to k až tak vydramatizovanýmu závěru. Slabší čtyři.