Argo (2012)

ARGO, FUCK YOURSELF! 90%

Červená Karkulka (2011)

Jako kamera a hudba dobrý, zbytek byl tak trochu nedotaženej a zbytečnej! PS: Vám to vážně nikomu nepřipomínalo Twilight?!?!

John Q. (2002)

Tak sentimentální kliše, až jsem se při některých scénách, které asi měly brát diváka za srdce, musela smát.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Tohle je ten film, na kterej se těšíte tak dlouho, až se nakonec začnete bát, jestli nebudete zklamaní a nakonec jste už po čtvrt hodině filmu nadšení a víte, že tohle je TEN film!!! Pořádná gangsterka se špetkou toho humoru a skvělým hereckým obsazením...Brolin, Gosling, Ribisi, Mackie, Peña a Patrick tvoří Squad jak má bejt, nemluvě o tom, že Gosling je tu prostě neodolatelnej! Emma Stone je opět okouzlující a Sean Penn nepřekonatelnej! Film, kterýmu se dá vytknout snad jediný a to je vyškrtnutá střílečka v kině, ale za to tvůrci ani tak nemůžou! Takže i tak dávám plných 100%

Výměna (2008)

Hodně silný film! Vůbec jsem nečekala, že to bude až tak....deprimující! Vážně jsem kolikrát měla až husí kůži a při pár scénách jsem až musela zavřít oči a snažit se myslet na něco jiného! Angelina Jolie tu předvedla snad svůj nejlepší herecký výkon a Clint Eastwood opět odvedl mistrovskou práci!

Těžký zločin (2002)

Filmy s Morganem Freemanem mají jednu nevýhodu...A tou je to, že i když Freeman hraje vedlejší roli, tak svým výkonem zastíní v podstatě každého hlavního hrdinu. A v High Crimes se to jenom potvrdilo. Takže tento dost průměrný film, pozvedá především on a první půlka filmu...druhá už lehce pokulhává, no a ten konec byl, jak kdyby filmařům zbyl čas a potřebovali ho vyplnit něčím tak napínavým a neočekávaným, až to vyznělo spíš trapně a dost mimo mísu. 65%

Probudím se včera (2012)

Kdyz pominu ten zacatek a konec,tak to bylo dobry...A dobry je za tri...65%

Anna Karenina (2012)

Jsem okouzlená....víc k tomu neni potřeba dodávat!

Tady to musí být (2011)

Jako Sean Penn dost dobrý, ale jinak mě to spíš nudilo...Kamera skvělá, místama to bylo úsměvný, ale (nemůžu si pomoct) nudný...

Skyfall (2012)

Nejlepší Bondovka, jakou jsem zatím viděla a možná proto, že to o Bondovi zas až tak moc nebylo. Takže chválim excelentní výkon Javiera Bardema a skvělou Judi Dench. A když to vemu kolem a kolem, tak i ten Craig mě konečně jako Bond dostal :)