Osamělá holubice (1989) (seriál)

Peckovni epické dramo z divokeho západu , chytí od prvnich minut.

Já, Earl a holka na umření (2015) odpad!

Nechapu hodnocení 75 % . Umrvujíci nuda nezáživnost a na konci hra na city po 5min. bylo jasné že se tady všichni snažili aby tam bylo všechno co ma mit drama/komedie výsledek unylá bezpohlavní sra*ka.

Pot a krev (2013)

Naprosto vymazlena skoro akčni pecka která mě na porve vubec nechytla , skutečný přiběh o bandě hnupu , Wahlberg je stéjně dobře retardovný jako v Boogie Nights , skvělý skvěly soudtrack.

My (2019)

Prvni hodinu se nic neděje pak to přijde naval bylbosti ty sceny které měly krute jsou k smíchu viz . namachrovaný pravy člověk s bejzbolkou se necha odzbrojit jak nemluvně a dalši zhovadilosti , nato nechodě do kina počkejte na torrenty.

Já, Simon (2018)

I já si pamatuju ze základy hyperkoretniho šmejda co lez všem do řiti , holky ho milovaly a pak se zhněho vyklubal gay i když to vypada že je to komedie o comingoutu tak to tak neni jeto glorifikace zmetka z bohate rodiny ktrerý je schopny lhat podvadět manipulovat jen aby seto neprovalilo , krasně podrazný film , jestli bude dvojka tak Simon bude zase šmejd , jinak Soudtrack je ok.

Vdovy (2018)

Konečně rasově vyváženy film pro černochy se stupidnim dějem a nudou , děj by se hodil možna do nějakého dílu pravo a spravedlnost , ty 2h jsou zatraceně dlouhe když jsou plne skvělych záběru jako např. auta kde je probiha rozhovor colina ferrela s sekřetařkou to cele asi 5min !

Úsměvy smutných mužů (2018)

Jak jsem tu na diskuzi čet to neni film ale Trailer.Ve filmu vubec neni popis duvod destrukce J.F. bývaleho šeferktora Kokteilu který procestoval prý 102 zemi a z duvodu nějakch jednáni a schuzek žačal chlastat proto že u nás je alkohol tak levný !!! chudak , rozhovor pro časopis Reflex ale za film J.F. nemuže , prostě nepodařena věc.

Slender Man (2018)

Znáte to pustíte si film ze zoufalým hodnocenim ale od prvních minut víte že to bude BIJÁK.Čtyři náctileté buchty se sejdou aby se koukali na porno a pili vodku a pak ještě sjiždět viraly.... tady někdo umí natočit horor ! , skvěle vybudovaná atmosféra kamera casting hudba to všecho sedi jak má , na konci tomu sice "padá řetěz" ale předtim mě film narosto polhtil nebyt toho toho slabého viralniho námětu a konce jasna 5* ale i tak naprosto jasná horová pecka ! nechápu těch 35% asi jste viděli jiný film :-).

Sestra (2018)

Po 15 minutach si myslite že film hraje dvě hodiny , nestáva se moc u hororu že se člověk směje u "lekaček" naprosto odfaknuty děj nuda atd.