Zánik (2015)

Tohle by mohli předepisovat doktoři v ordinacich misto prášku na spaní , když už tak horko těžko přežijete cca 1,5h filmu tak nakonec musíte fandit zoombikum protože takhne hloupí lide by neměli přežít !

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Každou druhou scenu jsem si myslel že postavy budou páchat sebevraždu (i když bude nakonec jen jedna) , totalně nesnesitelny film , Mc McDonagh si zahral na Coheny a vybouchlo mu to , za mě jeden z nejhorších film 2017.

Oko v oblacích (2015)

Nejduležitěši věc při boji s terorizmem je přece poloha provavačky s chlebem při utoku kterou řeší s vážnou tváři řeší elity super velmoci. tohleto teroristi vědět tak maji vyhrano ! tohle není fejk ale piarko americke amady za pár špatně trefených cílu a afganu a jinde.

Přicházejí v noci (2017) odpad!

Je těžke si nedělat srandu z američanu když nevi coje Arizona , periodicka tabula apd , pak použivaji plynové masky proti nějake "nákaze" a jak už člověk dostane ty "zarděnky" tak ho chtěji mermomoci odbouchnout , tohle je cely film ! přislo mi to jako podobna píčovina jako cabin ferever nebo tak nějak. Jo a co to přišlo v noci ? :-)

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Překrasne zaběry nesnesitelným eko-politickym komentářem typu Al Gore je mimo , takové jednoduche řešeni světa podle Yann Arthus-Bertranda nexistuje.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 1 (2017) (epizoda)

Šel jsem se na to koukat unaveny to byla chyba , moc tomu nerozumim ale apsolutně mě dostala poslední replika o "Jamesovi co byl vždyky cool " s hudbou Chromatic takže asi znovu.

Manchurianský kandidát (2004)

Šablonovite , dopředu celkem jasne a tak nějak to nepasuje , žadný zvrat nečekejte.

Třinácté patro (1999)

Fejkovy Matrix který ale hodně zestárnul a nudí.

Don't Knock Twice (2016)

Po masivním rozjezdu tomu hodně zpadnul řetěz ale gradiozni finále to zachtránilo nečekal jsem na konci takový zvrat.

Pasažéři (2016)

I takovému asocialu jako jsem já by samému (bez listra,krytona,holy a kocura )na kosmické lodi hráblo že bych budil Lowrencu tady je to co chybí Startreku jako co by dělali opravdovi lidi na kosmocke lodi pak se s toho vyloupne love story a samo pořadne psycho (to semi libilo obzlašt) a na konec nějaké ty vycbuchy a efecty a štasny konec , osobně nechapu co je tady nelogicke nebo hloupe , tohle je prostě dobrý bijak bez vetřelce(jak už někdo psal) !