• Soutěžní
  • Reality-TV

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Lehce nadpůměrný kreslený seriǎl který je zároveň naučný i zábavný.Když se však díváte již podruhé jedná se o velkou nudu.Znělka je nezapomenutelná a je to jediné co ze seriálu nikdy nebude nudit.Pokračování je už natahované a zdaleka nemá takový humor jako originál.

Americký táta (2005) (seriál)

Podprůměrný animovaný seriál který podobným seriálům(Simpsonovi,Městečko South park,The cleveland show)nesahá ani po kotníky.Tento seriál se mi zdá jako napodobenina seriálu Griffinovi a humor zde není prakticky žádný.Už první díly jsou nudné a nejnovější jsou úplná slátanina.

Madagaskar 3 (2012)

Tvůrci si dali 4 roky od dvojky pauzu a na filmu to je vidět.Čekal jsem nějakou blbost a rychle udělaný scénář bez nápadu ale tvůrci si s filmen dali práci a vznikl zajímavý příběh který ale prakticky začíná až po nástupu do cirkusového vlaku.Přestože některé scény filmu jsou trošku nudné tak celý film je výborný a myslím že se jedná o nejlepší pokračování animáku vůbec(jediný kdo se s ním může srovnávat je shrek 2).Po tomhle filmu bych s radostí uvítal čtyřku.

Lilo & Stitch (2002)

Další disneyho film který je určen jen pro sedmileté děti a jiným divákům nemá co říct.3 hvězdy dávám jen proto že jsi mi tento film v dětství hodně líbil.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Zajímavý seriál který však v některých dílech trochu nudí.Ale stejně si myslím že v dněšní době seriál přijde starý a nezajímavý.

Nic než pravda (2008) (pořad)

Zajímavé soutěž která v česku rozhodně chyběla.Když jí nedávno reprízovaly na Prima love tak musím říct že při pravidelném sledování začíná nudit.Petr Šiška se do této show hodí skvěle ale při svých pokusech o nějakou hlášku je velice trapný.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál který spolehlivě pobaví a nikdy nenudí.Nejlepší jsou série 14.-novější i když 2. série je taky dobrá.I když si myslím že by Simpsonovi už měly skončit stále se na ně rád podívám.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Vcelku dobrý a povedený film který narozdíl od pokračování(kromě čtyřky)má pořádný děj a velkolepý příběh.Film vcelku nenudí(což se o filmech podobné délky říct nedá). Johnny Depp je velice charistmatický herec.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Narozdíl od předchozí trojky vcelku povedené ale na jedničku to rozhodně nemá(dvojku sem neviděl tak nemůže posoudit).Zajímavý příběh,výprava dokonalá a ikdyž film mohl být trochu kratší tak sem se nečekaně skoro nenudil.

Nová dobrodružství Scooby-Doo (1972) (seriál)

40 minut je na Scoobyho přeco jenom trochu moc.Téměř všechny díly jsou natahované a to způsobuje většinou nudu.Díly naštěstí nejsou vždycky stejné a to jen přidává seriálu na kvalitě.Další hvězda jde dolu za účinkování dnes už neznámých celebrit.