Rychle a zběsile 10 (2023)

Choďte s tým Vinom už dakam. Vin Diesel má jedinú pózu, ktorú používa vo všetkých filmoch - som nadutý, ale hrám chápavého. Už mu to dávno nežeriem.  Jason Momoa best villain ever in this sh*t. Za neho dám stars, ale to je všetko.

Drsňačky (2013)

Lebo Sandra Bullock a Melissa McCarthy

Dětská hra (2019) odpad!

Neskutočná zhovadilosť

Grave Encounters 2 (2012)

Nuž zatiaľ čo pri jednotke som sa miestami zľakla, dvojka bola úplne o inom. Prvá polhodina nuda jak sviňa a to čo nasledovalo nebudem asi ani komentovať. Úprimne, kým v jednotke som dúfala, že nikto nezomrie :)))), v dvojke som dúfala v opak, tak neskutočne ma rozčuľovali títo "herci". No nič moc. Žiaľ ich neschopnosť poriadne zahrať, pre mňa zatienila absolútne celý dej.

Baskin (2015) odpad!

Turci nech zostanú pri telenovelách, je to síce odpad, ale stále lepšie ako toto

Fantastická čtyřka (2015)

Čo do .... bolo toto. Ako sorry Fantastickú štvorku z 2005 tiež moc nemusím, ale toto bol neskutočne trápny pokus. Nefunguje herecké osadenstvo, nefungujú efekty, nefunguje akcia, jednoducho nič. Zbytočne strávený čas sledovaním.

Tornádo nad New Yorkem (2008) (TV film) odpad!

filmy s tornádami a podobné katastrofy mam celkom rada, ale toto čo prišlo, bola buď veľmi zlá katastrofa alebo trápny žart. OK, máme tornádo, ktoré sa vyvinie s pozemného víru, to by ešte nebola taká katastrofa. Potom však príde tornádo, ktoré vybíja baterky na mobiloch, nuž dobre chceme tam mať všetko, prečo nepridať tornádo, vďaka ktorému mrznú ľudia na kosť. A samozrejme, aby toho nebolo málo, dajme toho ešte aj konšpiračku. Ďalej som to už nezvládla pozerať, predpokladám však, že sa pridali ďalšie pikošky :))) No nech sa páči, chceme, aby na chuť filmu prišli všetci, tak prečo tam nedať všetko čo nás napadá. Hrôza a des, nikdy více

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

rada sa pozerám na filmy so žralokmi a aj tie s tornádami, ale toto bol totálny pruser :(( tak niečo otrasne podpriemerné, nezaujímavé a žiaľ ani nezábavné som už dlho nevidela. des a hrôza

Iron Man 3 (2013)

jednoznačne najlepší Iron man